Temizlik Şirketi Sorgulama

Yazar: Emre Genel

Temizlik diyince akıla herkesin bildiği şeyler gelmektedir. Örneğin, bir yeni eve taşınacaksınız bina yeni inşaattan çıkmış olduğunu farz edelimki yeni inşaattan çıkan daireler genelde çok pis oluyor. Birinin buraları temizlemesi lazımki evde oturabilesiniz 🙂 Eğer koca evi tek başınıza temizleyecek gücünüz yoksa, bu durumda devreye temizlik şirketleri giriyor.

Temizlik Şirketi

Temizlik şirketi Türkiye’de hemen hemen bütün illerde bulunmaktadır. İllerin yanı sıra artık ilçelerdede günümüzde temizlik şirketleri görebiliyoruz. Sizde evinizi pırıl pırıl yaptırmak istiyorsanız bir temizlik şirketine ihtiyacınız var ise bunları karşılayan hangi ilge hangi temizlik şirketi var bunu sistemden seçerek telefon numarasına ulaşabiliyorsunuz.

Temizlik Şirketi Telefon Numaraları

Temizlik şirketi telefon numaralarını sizlere burada teker teker yazdığımızın zaman içerisinden numaraları ayırt etmeniz zor olacağından sizi aşağıdaki resimde olan sisteme aktaracağız.

temizlik şirketi numaraları

Yukarıda görmüş olduğunuz sisteme ulaştığınız zaman İllere Göre Temizlik Firmaları başlığı altında bulunan 3 büyük ildeki temizlik şirketlerine bakmak istiyorsanız üzerine tıklayınız. Bu iller haricinde farklı illerdeki temizlik firmalarına bakmak için de Tüm İlleri Göster butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Karşınıza seçmiş olacağınız ilde bulunan sistemde kayıtlı olan temizlik firmalarını listeleyecektir. Hemen bir temizlik firması aramak için tıklayınız.

Bunada Göz At  SRC Belgesi Sorgulama

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL