Bursagaz Borç Sorgulama

Yazar: Emre Doğalgaz Borç Sorgulama

Bursa’da doğalgaz kullanımlarınızın sonucu olarak ortaya çıkan borçlarınızı Bursagaz’ın sizlere sunmuş olduğu internetten borç ödene portalını kullanarak fatura ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bursagaz borç sorgulama işlemlerinizi burasagazın sizlere sunmuş olduğu internet sitesine giriş yaparak kolaylıkla yapabilirsiniz. Aşağıda vermiş olduğumuz bağlantı üzerinden siteye giriş yaptığınızda sizlerden ilk olarak siteye kayıt olarak giriş yapmanız istenmektedir. Siteye giriş yaparak online işlemler bölümünden üye olmanız çok kolaydır. Üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra sizlere ait olan faturalarınızı görüntüleyebilir ve işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz.

Bursagaz Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Üyelik kaydınızı tamamladıktan sonra kayıt olurken belirlemiş olduğunuz kullanıcı adı ve şifre ile siteminize giriş yapabilirsiniz. Daha sonra ise abone numarası ya da sözleşme numarası adı altında bulunan bölmeye bilgilerinizi girebilir ve ardından borç sorgulama ya da fatura ödeme gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Abone numaranızı bilmiyorsanız da önceki dönem faturalarınıza bakarak fatura üzerinden abone numaranızı kolayca öğrenebilirsiniz. Sisteme giriş yaparak fatura ödeme, borç sorgulama işlemi ve bunun dışında da sayacınızda ki son indeks numaralarına bakarak o güne kadar olan harcamalarınızın ne kadar olduğunu görebilme imkânına da sahipsiniz.

Kısacası yapmanız gereken işlemler bursagaz internet adresini ziyaret ederek online işlemler menüsü altından üye olma sekmesine tıklamak ve daha sonra kullanıcı adı ve şifre belirleyerek üye olmaktır. Daha sonra da belirlediğiniz kullanıcı adı ve şifre ile sisteme giriş yaparak yapacağınız işlemlere kolaylıkla erişim sağlayabilmektir. Faturalarınızı da görüntüleyebilmek için abone numaranızı sistem üzerinde yazarak tanıtmanız yeterli olacaktır.
bursagaz-borc-sorgulama

Sorgulama yapmak isteyenler buraya tıklayarak, borç sorgulaması yapabilirler.

Bursagaz borç sorgulama işleminizi nasıl yapacağınıza dair bilgiler bu yazıda bulunmaktadır. Artık faturalarınızı görüntülemek ve ödemek parmaklarınızın ucuna kadar geldi ve sizlere büyük bir kolaylık sağlıyor. Oturum açtığınız sisteminiz üzerinden faturalarınız adına aklınıza gelen her işlemi kolay ve kısa bir süre içerisinde bursagaz internet sitesi online işlemler portalı üzerinden çok kısa bir süre içerisinde hiç zahmet çekmeden oturduğunuz yerden faturalarınızı kontrol edebilir, günü geçmeden ödemenizi hemen yapabilir ve bunun dışında da bulunduğunuz güne kadar ki harcamanızı da sayacınızda ki son indeksi girerek bu bilgiye de ulaşabilme imkânına sahipsiniz. Bu yazının faydalı olması dileği ile.

Bunada Göz At  Başkentgaz Borç Sorgulama

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL