Eshot Bakiye Sorgulama

Yazar: Emre Bakiye Sorgulamaları

Eshot, İzmir’de vatandaşlara hizmet veren İzmir Büyükşehir Belediyesine ait otobüs işletmesidir. Eshot 1943 yılında İzmir Belediyesine bağlı olarak kurulmuştur. Diğer şehirlerde de yaygın olarak kullanılan akıllı kart sistemi Eshot toplu taşıma araçlarında da kullanılmaktadır. İzmir halkına özel olan bu toplu taşıma araçlarına ait olan Eshot kart bakiye sorgulaması bile yapılabiliyor. İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin halka sunduğu bu hizmet toplu taşıma araçlarıyla kalmıyor, aynı zamanda toplu taşıma araçlarına binmenizi sağlayan akıllı kartlarında bakiyelerini öğrenmeniz için online olarak Eshot Bakiye Sorgulama hizmeti sağlıyor. Eshot akıllı kart bakiyenizi öğrenmeniz birkaç adımla mümkün. Üstelik akıllı kartınızın bakiyesi ne kadar kaldı diye merak edenler bir ücret ödemiyor ya da üye olmuyor. Online olarak Eshot’un web sitesi üzerinden bu işlemi gerçekleştirebiliyorlar.

Eshot Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

Eshot akıllı kartınızın bakiye bilgisini bu yazıyı okuyarak sorgulayabilirsiniz. Eshot’un web sitesinde yer alan online işlemler listesinde ‘Bakiye Sorgulama’ sayfası sayesinde İzmir halkı akıllı kartlarında ne kadar bakiye kaldığını öğreniyor ve ona göre tedbirini alıyor. Sizde bu ayrıcalıktan ücretsiz olarak yararlanmak için aşağıdaki adrese tıklayın ve Eshot akıllı kart bakiyenizi öğrenin.

ESHOT BAKİYE SORGULAMAK İÇİN TIKLAYIN

Eshot Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır

Açılan akıllı kart bakiye sorgulama sayfasında ‘Akıllı Kart No’ yazan alana akıllı kart numaranızı yazarak sorgula butonuna tıkladığınızda hemen altında yer alan ‘Kalan Bakiye’ kısmında eshot akıllı kartınızın bakiyesini öğrenebilirsiniz.

Bunada Göz At  Paysafecard Bakiye Sorgulama

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL