Setcard Bakiye Sorgulama

Yazar: Emre Bakiye Sorgulamaları

Setcard Bakiyesini Öğrenmek

SETCARD: Türkiye’nin Yemek Kartı sloganıyla neredeyse tüm yemek yerlerinde geçen en yaygın ödeme şeklidir. Elektronik ödeme sistemlerinin gelişen teknoloji ile hayatımıza girmesiyle birlikte artık kurumsal firmalar ve birçok şirket çalışanlarına yapacakları yemek ücreti ödemelerini verdikleri kartlara yükleme yaparak gerçekleştiriyor. Böylece bu kartlarda cüzdanlarda yerini almış oluyor. Akıllı kart hizmetini veren firmaların anlaşmalı restaurant ve marketlere yerleştirdiği post makineleri aracılığıyla bu kartları harcamalarınız için kullanabiliyorsunuz.

Setcard ülkemizde bu hizmeti veren firmalardan biridir, yaygın abone ağı ve sunduğu imkanlar ile en çok tercih edilen elektronik ödeme araçlarından biri haline gelmiştir. İş yeriniz size verdiği karta aylık olarak yükleme yapıyor ve yüklediği tutar sayesinde anlaşmalı noktalardan harcama yaparak ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyorsunuz. Çalıştığınız şirket tarafından kartınıza yükleme yapılıp yapılmadığını veya yaptığınız harcamalar sonrası kartınızda kalan tutarı merak ediyorsanız setcard bakiye sorgulama işlemini nasıl yapacağınızı yazının devamında bulabilirsiniz.

Setcard Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

Sorgulama işlemini herhangi bir aboneliğe gerek kalmadan internet üzerinden kolayca yapabilmeniz mümkündür. Setcard resmi web sitesinde oluşturduğu uygulama sayesinde kullanıcılarına bakiyelerini öğrenme imkanı tanıyor. Aşağıdaki bağlantı sayesinde sizi yönlendireceğimiz resimde görünen ekrana Setcard numaranızı girdikten sonra sorgula butonuna tıklayıp kartınızda bulunan bakiye bilgisini öğrenebilirsiniz.

Setcard Bakiye Sorgulama İçin Tıklayınız.

Ayrıca Setcard kart harcama hareketlerinizi de incelemek isterseniz 444 0 351 nolu müşteri hizmetleri telefon numarasından ulaştıktan sonra kart numaranızı belirterek gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

Setcard Nerelerde Geçiyor?

Yabancısı olduğunuz bir şehirde ya da semtte Setcard üye iş yerlerini öğrenmek istiyorsanız internet üzerinden kolayca bulabilirsiniz. Setcard geçen yerleri tespit etmek, kurumun sitesinde var olan kullanım noktaları uygulaması ile mümkündür. Aşağıdaki bağlantı ile ulaşacağınız sayfaya şehir, ilçe ve semt bilgilerini girerek arama yapabilirsiniz. Arama sonrasında o civardaki Setcard üye iş yeri adreslerine ve iletişim bilgilerine ulaşacaksınız.

Bunada Göz At  Antalyakart Bakiye Sorgulama

Setcard Geçen Yerleri Sorgulamak İçin Tıklayınız.


Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL