En İyi Ücretsiz Oyunlar 2020 – Bedava Oyunlar

Yazar: Emre Genel

2020 yılı bitmek üzere ve malum sebeplerden ötürü herkes evde vakit geçirmenin daha eğlenceli yollarını arayışa geçti. Elbette oyun oynamak evde güzel vakit geçirmenin en güzel yollarından biri. En iyi ücretsiz oyunlar 2020 arayışında olduğunuzu biliyoruz. Ne yazık ki son yıllarda oyun dünyasındaki gelişmeler rağbeti arttırdı ve oyunlar çok maliyetli bir hal aldı. Herkes oyunlara para vermek istemez. Zaten güzel bir oyun oynamak için ücret ödemek zorunda değilsiniz. Sizler için en iyi ücretsiz oyunlar 2020 derlemesi yaptık.

Oyunların ücretsiz olması, ücretli oyunlar kadar eğlenceli olmadıkları manasına gelmez. Aslına bakarsanız bazıları çok daha eğlenceli. En iyi ücretsiz oyunlar 2020 listemize göz atın.

1.     Fortnite Battle Royale

Halihazırda dünyanın en çok aktif oyuncusuna sahip Fortnite oyununu listenin ilk sırasında görmeniz şaşırtıcı değil. Epic Games Mağazası tarafından kullanıcılar ile buluşturulan oyun, kimsenin beklemediği bir başarıya sahip oldu. Diğer 99 kişi ile birlikte bir mücadeleye girişirsiniz ve yakın dövüşlerin sonunda ayakta kalan son oyuncu kazanır. pic Games, meteorik başarısı nedeniyle yeni oyun modlarını ve yeni özellikleri istikrarlı bir şekilde entegre etmek için çok çalışıyor. Örneğin, Oyun Alanı modunu ele alalım. Sizi haritaya bırakır ve baraj kapıları açılmadan ve katliam başlamadan önce belirli bir süre için yapılar inşa etmenize izin verir.

 

2.     Dota 2

2020 en çok oynanan oyunlararasında yer alan oyun, aynı zamanda ücretsiz olmasıyla dev bir kitleye hitap ediyor. War Craft 3 oyununun geliştirilmiş versiyonunu olabilir. Bu yukarıdan aşağıya arena savaşçısı çok dinamiktir ve ciddi turnuva oyuncuları için milyonlarca dolarlık ödül fonları çekmektedir. Yine de basit bir oyun olduğunu söyleyebiliriz.

 

3.     Planetside 2

Planetside 2, birinci şahıs savaş oyunlarından biri olmasının yanında ücretsizdir. Oyun içi satın alımlar var ancak Pay to Win (öde kazan) olayı yok. Bunun için en iyi ücretsiz oyunlar 2020 listemizde yer verdik. Oyundaki en büyük savaş alanına girebilir ve yine de başlangıç ​​ekipmanınızla kayda değer zaman geçirebilirsiniz. Bir düşman üssüne kitlesel bir saldırıya katılmak ve zirveye çıkmak kadar heyecan verici hiçbir şey yoktur. Disney’in geliştirdiği oyunu ücretsiz indirmek ve kayıt yaptırmak için linke tıklayabilirsiniz.

Bunada Göz At  Yapı Kredi Adios Kredi Kartı Borç Sorgulama

 

4.     Path of Exile

Diablo III’ü hatırlatabilecek ücretsiz bir oyundur. Zindan temalı ve korku öğeleri olduğu kesin. Path of Exile, standart çok oyunculu oyununuzdan daha fazla zaman alır. Ama ona bir şans verin ve kendinizi takıntılı bulacaksınız. Saatlerce oynadıktan sonra keşfedilecek gizli mekanikler ve özelliklerin yanı sıra, yavaşça ilerlemek için büyük bir beceri ağacı var. Eski Diablo bağımlıları için gerçekten en iyi ücretsiz oyun. En basit silahı bile sihirle geliştirme olasılığı her zaman olduğundan, temel ganimet bile işe yarayabilir.

 

5.     Star Wars: The Old Republic

Star Wars Galaksileri piyasadan kaldırıldıktan sonra, Star Wars MMORPG mantosunu alan Star Wars: The Old Republic piyasaya sürüldüğünde ücretsiz bir oyun olmasını kimse beklemiyordu. Ancak, o zamandan beri, kendinden önceki pek çok MMORPG gibi, oynaması ücretsiz modeli benimsemiştir. İçinizdeki Sith’i ortaya çıkarmak isterseniz bunu para ödemeden yapabilirsiniz.

Hiper profesyonel İmparatorluk Ajanı ve Ödül Avcısı gibi Star Wars evrenini farklı bakış açılarıyla deneyimlemek için zaman ayırmaya değer. Sıkıcı seçenekle gitmek ve sadece jenerik bir Jedi Şövalyesine sahip olmak istiyorsanız, bunu da yapabilirsiniz.

 

6.     Forza Motorsport 6 Apex

X Box Ceo’su Phill Spancer, konsolun en sevilen oyunlarından biri olan Forza Motosport’un PC versiyonunun geliştirileceğini söylediğinde bir heyecana sebep olmuştu. Oyun tutkunlarını heyecanlandırmasının yanında, kimse ücretsiz olacağını düşünmemişti. Forza Motorsport 6 Apex , Microsoft’un uzun süredir devam eden yarış serisinden isteyebileceğimiz en iyi ücretsiz oyundur.

 

7.     Everquest

Şubat 2015’te Sony’nin çevrimiçi eğlence bölümünün satışından sonra geleceği sorgulanmıştı. Ancak Everquest , yeni genişleme paketleri ve Daybreak Game Company’nin sürekli desteğiyle güçlü bir şekilde geri döndü. Bu, 2020’nin en iyi ücretsiz oyunlar listemizdeki en güzel oyunlardan biri.

Bunada Göz At  İnternet Sitesi Şikayet Etme

Bir 3D oyun motoruyla ticari olarak başarılı olan türünün ilk örneği olan Everquest, 1999’da bir MMORPG (devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu) olarak piyasaya sürüldü ve o zamandan beri çok sayıda oyuncuya hizmet ediyor.

 

8.     Brawl Stars

İşte eğlenceli vakit geçirebileceğiniz ve aynı zamanda çok popüler oyunlardan biri. Kuşkusuz en iyi ücretsiz oyunlar 2020 listemizde yer vermemiz gereken bir oyun. Oyun, çevirimiçi oyuncularla rekabete dayalı. Oyunun tekli ve takımlı (üç kişilik) modlarında çeşitli şekillerde farklı haritalarda sunumu var. Gameloop uygulamasından birkaç dakika içerisinde indirerek hızlıca oynamaya başlayabilirsiniz.

 

9.     Warframe

Üçüncü şahıs işbirlikçi ve senaryolu takım oyunları ilginizi çekiyorsa, Warframe oynayabileceğiniz en iyi ücretsiz oyunlardan biri. Oyuncular, Grineer, Corpus, Infested ve Sentients gibi düşmanlara karşı savaşan eski bir ırk olan Tenno üyelerinin kontrolünü ele geçirirler. Tenno askeriniz karşılık vermek için silahlarla veya yakın dövüş silahlarıyla donatılmış Crysis tarzı bir Warframe zırhı kullanıyor. Her zamanki ücretsiz nişancı oyununuzdan daha iyi görünen, Warframe’in oyuncuya karşı düşman baskınlarında yaşanacak çok fazla eğlence var.

 

10. The Awesome Adventures of Captain Spirits

Life is Strange ve devamı PC’deki en iyi modern macera oyunlarından biridir. Şansımıza, bu muhteşem diziyi deneyimlemenin artık ücretsiz bir yolu var. E3’ün 2018’de tanıtılan Awesome Adventures of Captain Spirit, sizi 9 yaşındaki Chris ve ikinci kişiliği Kaptan Spirit’in büyük maceralarına atılırken sizi onların yerine koyuyor. Bu, herhangi bir para kazanma türü olmayan, oynaması ücretsiz bir tek oyunculu macera oyunudur.

 


Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL