Ehliyet İptal Bilgisi Sorgulama

Yazar: Emre Diğer Sorgulama Araçları

Eğer bir sürücü belgesi sahibi iseniz ve sürücü belgesiz bazı sebeplerden dolayı iptal edildi ya da siz iptal ettirmek istediyseniz bununla ilgili sürücü belgesi iptal bilgisi sorgulaması yapabiliyorsunuz. Sürücü belgesi iptal sorgulama hizmeti sayesinde sorgulamak istediğiniz sürücü belgesi sahibinin ehliyet numarasını girerek ehliyetin sahibi hakkında sistemde kayıtlı olan genel bilgilere ulaşabiliyorsunuz.

Sürücü Belgesi İptal Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?

Sürücü belgesi iptal bilgisi sorgulama çoğu sorgulamaların yapılabildiği e-devlet sitesi üzerinden yapılabilmektedir. Ehliyetinizle ilgili iptal bilgisi sorgulaması yapmak istiyorsanız aşağıdaki adresten direk olarak sorgulama sayfasına ulaşabilirsiniz.

Sürücü Belgesi İptal Bilgisi Sorgulama Yandaki adrese tıklayınız. Açılacak sayfada edevlet giriş bilgilerinizi girdikten sonra şöyle bir sorgulama alanı açılacaktır;

Ehliyet İptal Bilgisi Sorgulama

Açılan bu sayfada belge numarası, sürücünün belgesinin bağlı olduğu il, sürücünün belgesinin bağlı olduğu ilçeyi girdikten sonra sorgula dediğinizde sürücü belgesi iptal sorgulama işleminizi gerçekleştirmiş olacak ve gerekli bilgilere ulaşabileceksiniz.

Bunada Göz At  Kıdem ve İhbar Tazminatı Sorgulama

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL