DMO İhale Sorgulama

Yazar: Emre Diğer Sorgulama Araçları

Kurum ve kuruluşların internet üzerinden vatandaşlara hizmet sunmasına izin veren e-devlet DMO ihale sorgulamasınada izin vermektedir. Bu hizmeti kullanan vatandaşlar Devlet Malzeme Ofis Genel Müdürlüğü’nün kamu kurum ve kuruluşlarının müteferrik taleplerine istinaden yayımlanan ihalelerinin duyurularının sorgulanması yapabiliyorlar.

Devlet işleri ihaleler ile yapıldığından Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü’de yaptığı ihalelerin durumlarını vatandaşlara açıklıyor. Yapılan ihale sorgulama sayesinde vatandaşlar ihale durumunu sorgulayarak ona göre ihaleye katılıyor.

DMO İhale Sorgulama Nasıl Yapılır?

İhale sorgulama, DMO kuruluşu tarafından yapılabilmektedir. Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü’de e-devlet üzerinden sorgulamalarına izin vermektedir. e-devlet sisteminden gerçekleştirilen sorgulamaların genelinde e-devlet şifresi istenilmektedir. İhale sorgulaması yaparken e-devlet şifresine ihtiyaç duyulmadan birkaç istenen bilgiyi girerek sorgulamayı gerçekleştirebileceksiniz.

DMO İhale Sorgulamak İçin Tıklayınız!

Ulaşmış olduğunuz DMO ihale sorgulama sayfası;

DMO İhale Sorgulama Nasıl Yapılır

Sizden ihale sorgulaması yapabilmeniz için ihale durumu, kategori ve metin bilgileri isteniyor. Ekranda yer alan bu bilgileri seçerek ve metini girerek sorgula dediğinizde ihale duyurularını görecek ve ihale sorgulama işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız.

Bir önceki sorgulama yazımız olan İtirazen Şikayet Başvurusu Sorgulama başlıklı makalemizde Elektronik Kamu Alımları Platformu Olan Ekap Şikayet Başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunada Göz At  Ehliyet İptal Bilgisi Sorgulama

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL