Armagaz Borç Sorgulama

Yazar: Emre Doğalgaz Borç Sorgulama

Armagaz borç sorgulama sistemine girenler, internet üzerinden borçlarını öğrenebiliyor ve ne kadar güncel borçlarının olduğunu görebiliyorlar. Böylece insanlar sadece bir kağıt parçası olan faturaya bağlı kalmıyor. Çünkü çoğu zaman insanlar faturalarını kaybedebiliyor ya da faturalarını alamıyorlar. Durum böyle olunca insanlarda ister istemez internete yöneliyor ve borçlarını burada sorgulamak zorunda kalıyorlar. Bu hizmeti vermekte olan firmalardan birisi de Armagaz firmasıdır. Yalova’da doğal gaz dağıtım hizmeti veren ARMAGAZ 2005 yılında doğal gaz ile tanışan Armagaz’lıların bu hizmetten faydalanabilmesi için çalışmalarına hızla devam ediyor.

Armagaz Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Aşağıda sorgulama ekranına ait bir örnek resim verilmiştir. Bu ekrana geldiğinizde yapmanız gereken Abone numarası ve Sözleşme numarasını yazarak “Sorgula” butonuna tıklamak olacaktır.

armagaz-borc-sorgulama

Armagaz fatura sorgulama sistemine ulaşmak isteyenler ise makalemiz içerisinde sitenin linkini bulabilirler. Bunun için yapmaları gereken sadece buraya tıklamak ve karşılarına gelen sayfada sağ tarafta bulunan “ Borç Sorgulama “ sistemine tıklamaktır. Sonrasında karşılarına çıkacak kutucuklara bilgileri yazabilir ve borçlarını öğrenebilirler.

Bunada Göz At  Kentgaz Borç Sorgulama

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL