Sağlık/Seyahat Poliçe Sorgulama

Yazar: Emre Genel

Sağlık/Seyahat poliçesi son zamanlarda insanlar tarafından dahada önemsenmeye başlanmıştır. Türkiye ya da yurt dışı seyahatlarde geçerli olan seyahat sigortası çok kişi tarafından yaptırılmaktadır. Seyahat anlarınızda olası kaza ya da rahatsızlanma durumlarında yaptırdığınız sağlık poliçesi sözleşmesindeki gerekenleri almaya ya da yapmaya hak kazanırsınız. Bu sebepten dolayı herkes kendini garanti altına almak ister ve böyle bir sigorta yöntemine çoğu insan başvurur. Yaptırmış olduğunuz bu sağlık, seyahat poliçesiyle ilgili sigorta bilgilerinizi Sigorta Bilgi ve Gözetim merkezinin resmi web sitesi aracılığıyla gerçekleştirebiliyorsunuz.

Sağlık/Seyahat Poliçe Sorgulama Nasıl Yapılır?

Seyahat sağlık poliçenizi sorgulayabilmek için öncelikle Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezinin web sitesinden bu sorgulama sayfasına ulaşmanız gerekmektedir. Bu adrese yazının altındaki linkten direk olarak ulaşabilir ve sorgulama yapabilirsiniz. Siteye ulaştığınızda karşınıza şöyle bir sayfa açılacaktır.

Sağlık Seyahat Poliçe Sorgulama Nasıl Yapılır

Seyahat poliçeniz hakkında bilgi almak için bu açılan alandaki istenen bilgileri doldurmanız gereklidir. İstenen bilgiler sigortalı kimlik tipi, sigortalı kimlik nosudur. Bu bilgileri yazdıktan sonra isterseniz kimlik bilgileriniz olan doğum tarihiniz, aile sıra nonuz, cilt numaranız ile sorgulama yapabilir isterseniz de poliçe bilgileriniz, poliçe no ve yenileme no ile sorgulama gerçekleştirebilirsiniz. Hemen seyahat sağlık poliçesi sorgulamak için aşağıdaki adrese tıklayınız.

Sağlık/Seyahat Poliçe Sorgulama

Bunada Göz At  Cafelerde Hizmet Sektörünün Özellikleri

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL