Eureko Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Yazar: Emre Sigorta Borç Sorgulama

İnternet üzerinden online olarak dosyalarının hangi durumda olduğunu ve hasar tespit ile ilgili işlemleri buradan anlık olarak takip edebilirsiniz. İnternet üzerinden hasar dosya sorgulama hizmeti birçok firma tarafından  veriliyor olsa da bazıları daha bu sisteme geçmiş değildirler. Bu nedenle sigorta şirketimizi seçerken bu durumu da göz önünde bulundurmalıyız. Euroko sigorta bu hizmeti veren firmalardan sadece bir tanesidir. Resmi web sitesinde oluşturduğu sistem sayesinde birçok işlemin yapılmasını sağladığı gibi sorgulama işlemlerinin de yapılmasına imkan tanımaktadır. Sizde sigortaladığınız varlığınızın başına bir hasar gelmesi sonrası oluşturulan dosyanızın durumunu bu sistem sayesinde bulunduğunuz yerden kolayca öğrenebilirsiniz.

Aşağıda sorgulama ekranına ait bir resim verilmiştir. Resim altındaki açıklama ile nasıl sorgulama yapacağınız anlatılmıştır.

eureko-sigorta-hasar-dosya-sorgulama

Bu ekranda dosya numaranızı yazarak sorgulama yapabilirsiniz.

Eureko sigorta hasar dosya sorgulama nasıl yapılır?

Euroko sigorta ile hasar dosya sorgulaması yapmak isteyen müşteriler buraya tıklayarak öncelikle Euroko sigorta şirketinin sitesine yönleneceklerdir. Daha sonrasında kendilerinden istenilen bazı bilgileri yazmaları gerekmektedir. Bu bilgiler arasında mutlak suret ile olması gereken dosya numarasıdır. Dosya numarası ile birlikte aynı zamanda ya plaka numarası ya da poliçe numarasını girmeleri gerekmektedir. Boşluklara gerekli bilgileri girdikten sonra dosyayı getir butonuna bastığınızda işlem sonucu ekranda belirecektir.

Bunada Göz At  Zurich Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Yorumlar

  • menşure saraçoğlu

    14092239 nolu hasar dosyamı görebilirmiyim

  • menşure saraçoğlu

    hasar dosyamı bekliyorum 14092239 nolu

  • sude akağaç

    6548468 numaralı hasar dosyam hala cevap gelmedi neden geri dönüş yapılmıyor ?

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL