SSK Sicil No Sorgulama

Yazar: Emre SGK

Sosyal Güvenlik Kurumu sisteminde yer alan ssk sicil numaranızı çok kolay adımlarla öğrenebilirsiniz. Uzun yıllardır Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına hizmet veren SSK sizleri bu konu hakkında da bilgilendiriyor. SSK sicil numaranızı öğrenmek için aşağıdaki 2 adımdan birisini izleyerek öğrenebilirsiniz.

E-Devlet Üzerinden SSK Sicil Numarası Sorgulama

E-devlet üzerinden ssk sicil numaranızı öğrenebilmek için sizden e-devlet şifresi istenmektedir, eğer e-devlet şifresine sahipseniz sadece T.C kimlik numaranız ve şifrenizle sisteme giriş yaparak anında ssk sicil numaranızı öğrenebilirsiniz. Çok kolay ve ücretsiz bir şekilde ssk sicil numaranıza ulaşmak için aşağıdaki adrese tıklamanız yeterlidir.

E-Devlet SSK Sicil Numaranızı Öğrenmek İçin Tıklayınız!

Sisteme giriş yaptığınızda karşınıza 4A hizmet dökümü sayfası gelecektir bu sayfada 8 maddelik size ait bilgiler yer almaktadır. 5. maddeden sonra gelen SSK Sicil No seçeneğinde öğrenmek istediğiniz ssk sicil numaranız yer almaktadır.

ESGM Üzerinden SSK Sicil Numarası Sorgulama

Esgm üzerinden ssk sicil no sorgulaması yaparken sizden herhangi bir şifre istenilmez. İstenen birkaç kimlik bilgilerinizi gerekli alanlara yazdığınızda Esgm üzerinden ssk sicil no sorgulamanızı gerçekleştirebilirsiniz.

ESGM SSK Sicil Numaranızı Öğrenmek İçin Tıklayınız!

Bir önceki yazımız olan SSK Sorgulama başlıklı makalemizde ssk priminizi nasıl öğrenebileceğiniz konusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunada Göz At  Sgk Borcu Yoktur Sorgulama

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL