Sgk Borcu Yoktur Sorgulama

Yazar: Emre SGK

Sosyal Güvenlik Kurumu sigorta mükelleflerinin işlemlerini daha hızlı ve kolay yapabilmesi açısından web sitesi üzerinden online işlemler üzerinden sürekli yeni hizmetler sağlamaktadır. 2006 yılından beri online işlemler hizmeti sağlayan SGK son derece yoğun bir hizmet sağlamaktadır. SGK tarafından vatandaşlara sunulan bu sorgulama türleri ise oldukça fazla aranan içeriklerdir.

Her vatandaş Sosyal Güvenlik Kurumu’nun online işlemler hizmetini kullanarak sigortasıyla ilgili işlemleri dakikalar içerisinde gerçekleştirebilir. SGK tarafından sunulmuş bir diğer sorgulama da borcu yoktur belgesidir. SGK’ya olan borçlarınızın ödemesi bittiğinde Sosyal Güvenlik Kurumundan borcu yoktur belgesi alabilirsiniz. İşte bu belgenin sorgulamasını online olarak SGK’nın internet sitesinden SGK borcu yoktur sorgulama sayfası üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

SGK Borcu Yoktur Sorgulaması Yapmak İçin Tıklayınız!

Sisteme giriş yapabilmek için kullanıcı adı sistem şifresi ve işyeri şifresini girerek giriş tuşuna basmalısınız. Artık sizde borcu yoktur levhanızı görebilirsiniz.

Bunada Göz At  SSK Sicil No Sorgulama

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL