Maximum Kredi Kartı Borcu Sorgulama

Yazar: Emre Kredi Sorgulama

Bitmeyen ihtiyaçlarından dolayı yaptığın alışverişlerde sana sağlanan en büyük kolaylık kuşkusuz ödemlerini taksite bölmek. Zira yığınla yapılan harcamaları tek seferde karşılamak çoğu zaman ya mümkün değil ya da fazla külfetli. Hem isteklerin karşılansın hem de öderken sıkıntı çekmeden borcunu kolaylıkla ödemek istiyorsan alman gereken bir Maximum Kart’ın var. Üstelik ‘Maximum Kart kredi kartı borcu sorgulaması nasıl yapılır?’ sorusunun cevabını öğrendiğinde bu kartı alman için birden fazla nedenin olacak.

Sana taksitlendirme kolaylığı sağlayan, üstelik yaptığın harcamalarda Maxipuan kazandırıp bedava alışveriş yapma fırsatı sunan Maximum Kart’ı, hem yurt içinde hem de yurtdışında VISA/MasterCart amblemini taşıyan tüm noktalarda kullanabilirsin. Yurtdışında kullandığın Maximum Kart harcamalarından da puan kazanacaksın ve karta ait borçların TL üzerinden kartına yansıyacak. Peki, yurtdışı harcamalarında kullandığın Maximum Kart kredi kartı borcu sorgulama nasıl yapılır? Tıpkı yurtiçi harcamaların kullandığın yolları yurtdışı harcamalarında da kullanarak ödemelerini takip edebilirsin. Aynı zamanda çektiğin nakit avansların geri ödemesini 9 aya varan vadelerle ve eşit taksitlerle kolaylıkla yapabilirsin.

Peki, ödemesini yapmak istediğin Maximum Kart kredi kartı borcu sorgulama nasıl yapılır?

  • Hesap özetiniz banka tarafından hesap kesim tarihinden itibaren posta veya e-posta adresine gönderilir. Bu yolla ödemen gereken tutar hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsin.
  • Hesap özetinin SMS yoluyla bildirilmesi için bankaya talimat verebilir ve bu yolla da ödeme miktarın hakkında bilgi edinebilirsin.
  • Bankaya ait şubelerden de kredi kartı borcunu öğrenebilirsin. 0 850 724 0 724 nolu Telefon Şubesinden, İnternet Şubesinden, İşcep yoluyla, İşwap ve Bankamatik cihazlar aracılığı ile karta ait hesap özeti borcunu öğrenebilirsin.

Fazlasıyla avantaj ve ödeme kolaylığı sunan Maximum Kart kullanıcısından her konuda yüzünü güldürmekte.

Bunada Göz At  Findeks Kredi Notu Kaç Olmalıdır

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL