İTO Borç Sorgulama

Yazar: Emre Diğer Sorgulama Araçları

1882 yılında kurulan İstanbul Ticaret Odası yani İTO kendi web sitesi üzerinden halka açık şekilde bazı duyurulara yer vermektedir. Duyuruların yanı sıra online işlemler seçeneğine sunmuş ve bu seçenekte birden çok sorgulamalara yer vermiştir.  Bu sorgulamalar arasında yer alan İTO borç sorgulama seçeneği üzerinden İTO’ya ait borçlarınızı online olarak öğrenebilir istersenizde ödemesini gerçekleştirebilirsiniz.

İto Borç Sorgulama ve Ödeme Nasıl Yapılır?

İTO borç sorgulama yukarıda da bahsettiğimiz gibi İstanbul Ticaret Odasına ait olan web site ito.org.tr üzerinden yapılmaktadır. Borç sorgulama işleminiz site içerisinde online işlemler kategorisinde yer almaktadır. Ücretsiz bir şekilde borcunuzu öğrenebilir ve ödeme yapabilirsiniz.

İTO BORÇ Sorgulaması Yapmak İçin Tıklayınız!

Açılan İTO borç sorgulama sayfasında sizden bir seferliğine doğrulama isteyecektir.

İto Borç Sorgulama ve Ödeme Nasıl Yapılır

Güvenlik amaçlı olan bu doğrulamada sizden istenilen gerekli alanlara T.C kimlik numaranızı ve doğum tarihinizi yazınız. Daha sonra devam tuşuna bastığınızda sorgulama yapma alanına ulaşacaksınız.

ito borç ödeme

Online üye borç sorgulama ve ödeme sayfasında sicil numaranızı eksiksiz bir şekilde girdikten sonra borç sorgula butonuna bastığınızda İTO’ya olan borcunuzu öğreneceksiniz. Bu sayfadan aynı amanda ödemesini gerçekleştirebilirsiniz.

Bunada Göz At  İzto Borç Sorgulama

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL