Garanti Bankası Kredi Kartı Borcu Sorgulama

Yazar: Emre Kredi Sorgulama

Garanti bankası bilgilendirme servisi son derece büyük kolaylıklara sahiptir. Garanti bankasına ait kredi borçlarınızı sorgulatmak için yapmanız gereken adımlar çok basittir. Garanti bankasının kendisine ait olan 3340 bilgilendirme servisi, cep telefonu üzerinden yapmış olduğunuz iletişimlerde size, son ödeme tarihleriniz, güncel ve ekstre borç bilgileriniz, kullanılabilir limitiniz gibi Bonus Card, Flexi Card, Money Card, Miles&Smiles ve American Express Card’ınızın bilgilerini en hızlı şekilde iletmektedir.

Peki Garanti bankası borç sorgulama işleminde nasıl adımlar izlemeliyiz? Gerçekten basit bir yöntem ile, cep telefonunuzun mesaj bölümüne “ekstre” yazıp boşluk bıraktıktan sonra kredi kartınızın son 4 rakamını ekleyip 3340 bilgilendirme servisine gönderdiğiniz anda;

  1. Ekstre borç bilgilerinize
  2. Minimum ödeme tutarınıza
  3. Son ödeme tarihinize
  4. Kalan borcunuza

Dair bilgiler anında telefonunuza bilgilendirme mesajı şeklinde gelecektir. Fakat unutulmaması gerekir ki, bilgilendirme servisinden yararlanacak olduğunuz telefon numarasının mutlaka Garanti Bankasının sistemine kayıt ettirdiğiniz kendi numaranız olması gerekmektedir. Kayıtlı olmayan başka bir telefondan gönderilen mesajlara geri dönüş yapılmamaktadır. Bunun sebebi müşteri haklarının korunması amaçlıdır. Gönderdiğiniz her mesaj bir kısa mesaj niteliğinde olup sizin kullandığınız operatörün GSM faturasına yansıyacaktır.

Bunun dışında eğer ki internet bankacılığı kullanıyorsanız, size verilmiş olan şifre ve kart bilgileriniz ile girmiş olduğunuz, internet bankacılığı hesabınızdan Garanti bankasına ait borç sorgulama işlemlerini yapabilir ve harcama yaptığınız yerlerden, ödemelerinize kadar tüm bilgileri Garanti bankasının kendi sisteminden kontrol edebilirsiniz.

Bunada Göz At  Garanti Bankası Taşıt Kredisi İçin Gerekli Olan Evraklar

Yorumlar

  • jozef konar

    kredi kartlarımın kalan boçlarımın ekstresini odeme tarihleri ileistiyorum

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL