Adıyaman Belediyesi Su Borç Sorgulama

Yazar: Emre Su Borç Sorgulama

Türkiye’de her ilin farklı bir sular idaresi merkezi var . Adıyamanda ise sular idaresine ayrı bir isim verilmemiştir direk olarak Adıyaman Belediyesi tarafından bu işlemler yapılmaktadır. Adıyaman Belediyesi su aboneleri internet üzerinden borçlarını kolay bir şekilde öğrenebilmektedir.  Su borçlarınızı öğrenmenin yanı sıra aynı zamanda kredi kartınız ilede ödemesini gerçekleştirebiliyorsunuz. İnternet üzerinden çok kolay bir işlemle yapılan su sorgulamasının yanı sıra arıza kayıtlarına bakabilir , diğer işlemler hakkında bilgi edinebilir ve şikayette bulunabilirsiniz.

Adıyaman Belediyesi Su Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Adıyaman Belediyesi Su aboneleri, su borcunuzu öğrenmek ya da ödemek için Adıyaman Belediyesinin web sitesine giriş yapmalısınız. Online işlemler sayfasından su borç sorgulama kısmına ulaşmalısınız. Bu kadar uğraşamam direk olarak sorgulama sayfasına gideyim dersenizde aşağıdaki adrese tıklayarak Su borç sorgulama sayfasına ulaşacaksınız.

Adıyaman Belediyesi Su Borç Sorgulama yandaki adrese tıkladığınızda aşağıdaki resimdeki gibi bir su borç sorgulama sayfası açılacaktır.

Adıyaman Belediyesi Su Borç Sorgulama

Açılan bu sayfada bir üyelik gerçekleştirmenize gerek kalmadan sadece ‘Abone numaranızı’ ekrana yazarak göster dediğinizde borcunuza ulaşabilirsiniz. Borç sorgulama 2’ye ayrılmıştır. Taksitli borçlar ve diğer borçlar olarak, hangi borçlarınıza ulaşmak istiyorsanız o seçeneği seçmeniz gereklidir.

Bunada Göz At  Afyon Su Borç Sorgulama

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL