Zurich Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Yazar: Emre Sigorta Borç Sorgulama

Zurich Sigorta 1872 yılında İsviçre’nin Zürih kentinde temelleri atılmış olan ZURN Holding Şirketi’ne aittir.2008 yılından bu yana Zurich sigorta adı altında hizmet vermektedir. Zurich Sigorta bünyesinde Yangın, Nakliyat, Kaza, Sağlık, Hukuksal Koruma, Mühendislik, Kredi sigortaları gibi konularda hizmet vermektedir. Müşterileri için her türlü kolaylığın düşünüldüğünü internet sitesinde çok az bir inceleme yaparak görebilirsiniz. Bunların başında ilgi çeken konulardan biride kaza anında 7/24 ulaşabildiğiniz müşteri hizmetlerinden birkaç küçük soruya yanıt vererek hemen dosyanızı işleme aldırabilmek. 444 0 665no’lu numaradan müşteri hizmetlerini aradıktan sonra. Hasarın maliyeti, Hasar tarihi, Sigortalının adı, soyadı, ticari unvanı, Poliçe ve acente numarası, Ekspertiz yapılacak yerin açık adresi ve telefonu. Tahmini hasar miktarı, sorularını yanıtladıktan sonra müşteri hizmetlerinin size vereceği dosya numarası ile Hasar dosya sorgulama işlemini istediğiniz zaman internet sitesi üzerinden yapabiliyorsunuz.

ZURİCH SİGORTA HASAR DOSYA SORGULAMAK İÇİN TIKLAYIN

Tabi ki bu noktadan sonra yapmanız gereken birkaç işlem daha mevcut. Dosyanızın açıldıktan sonra tamamlanması ve sigorta şirketi tarafından zararınızın karşılanması için dosyanızı 5 iş günü içerisinde tamamlamanız gerekmektedir. İstenen belgeleri iletmeniz halinde dosyanız işleme alınmış olur. Sizde dosyanızın durumunu istediğiniz zaman Hasar dosya sorgulama ekranlarından gerçekleştirebilirsiniz..

Peki nedir bu belgeler?

  1. İmzalı Kaza tespit tutanağı
  2. Kaza yapan araçların ruhsat fotokopileri.
  3. Kaza anı fotoğrafları vs.

Bu Söylemiş olduğum evraklar ve örnek trafik kazaları için geçerli olmaktadır, Bunun dışındaki diğer durumlar ve dosyanızın açılmasını sağlamak için yukarıda vermiş olduğum numaradan müşteri hizmetlerini aramanız tüm sorularınıza yanıt bulmanızı sağlayacaktır. Bütün bu işlemleri sağladıktan sonra Müşteri hizmetlerinin size vermiş olduğu dosya numarası ile yukarıda vermiş olduğumuz link üzerinden istediğiniz zaman Hasar dosya sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz

Bunada Göz At  ​Kasko Po​li​ç​e Sorgulama

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL