Ankara Tahlil Sonuçları Sorgulama

Yazar: Emre Diğer Sorgulama Araçları

Ankaralı halka özel hastane laboratuvar sonuçları sorgulama sistemi sayesinde hastalar hastanede sonuç çıkmasını beklemeden direk olarak online olarak öğrenebiliyorlar. Bu sistem sayesinde hastalar aile hekimlerinde yaptırdıkları testleri başka doktorlarada gösterebiliyorlar. Aile hekiminize vermiş olduğunuz tahlil sonuçlarınızı ücretsiz şekilde online olarak öğrenmek için aşağıdaki yazıyı tamamen okuyunuz.

Hastane Tahlil Sonuçları Nasıl Öğrenilir?

Ankara’da gitmiş olduğunuz aile hekiminizde verdiğiniz tahlilleri online olarak öğrenmek için Ankara Halk Sağlığı Müdürlüğü Halk Sağlığı Laboratuvarı web sitesine giriş yaparak Laboratuvar Sonuç sayfasına ulaşmalısınız. Bu sayfaya direk olarak ulaşarak tahlil sonucunuzu görmek için aşağıdaki adrese tıklayınız.

> Tahlil Sonuçlarınızı Öğrenmek İçin Tıklayınız!

Hastane Tahlil Sonuçları Nasıl Öğrenilir

Tahlil sonucunuza ulaşmak için sayfadaki sizden istenen barkod numarasını ve soy adınızı yazınız. Barkod numarasını size verilen muayene giriş barkodunda görebilirsiniz.

Hekim ve kurumlar için sonuç öğrenme sistemi;

Hastalarınıza ait tahlil sonuçlarına ulaşmak için sizde yukarıdaki bahsedilen site üzerinden sisteme giriş yapmalısınız.

> Hastalarınıza Ait Tahlil Sonuçları Öğrenmek İçin Tıklayınız!

Açılan sayfada kullanıcı adınız ve şifrenizi yazdıktan sonra hastalarınıza ait laboratuvar sonuçlarını görebilirsiniz. Sisteme üye değilseniz olmak için ulaştığınız adreste sayfanın en altında

*** Web Sitesi üzerinden nasıl kayıt yapacağınızı öğrenebileceğiniz klavuzu görmek için tıklayınız. ***  Yazan bu yazıya tıklayarak sisteme nasıl kayıt yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

Bunada Göz At  Gemi Risk Durumu Sorgulama

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL