Superonline Kota Sorgulama

Yazar: Emre İnternet Kota Sorgulama

Günümüzde internet kullanıcılarının %50’sinden fazlası kotalı internet kullanmaktadır. Bu kullanıcıların internette yaptığı işlemlerin arasında en sık olanı kota sorgulama işlemidir. Superonline Kota Sorgulama işlemi yaparak ne kadar kotasının kaldığını merak eden kullanıcı sayısı bir hayli fazladır. Bildiğiniz gibi kotalı internet kullanıcıları fiyatının uygun olmasının yanı sıra belli bir limiti geçtikten sonra ekstra faturalarla karşılaşmak durumunda kalabiliyorlar.

Superonline Kota Sorgulama Nasıl Yapılır?

Superonline Kota Sorgulama işlemi nasıl yapılır? Bu işlem neden önemlidir? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulacaksınız.

Kota sorgulaması yaparak fazla para ödemek yerine internet hizmetine abone olurken size taahhüt edilen parayı ödersiniz. Bu sayede internetin sizden fazla para almasına izin vermeden internetinizi kullanmaya devam edebilirsiniz. Aşağıda Turkcell Superonline Online İşlem Merkezi’ne ait ekran görüntüsü verilmiştir. Bu ekrana ulaşabilmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

superonline-kota-sorgulama

Giriş yapmak için abone olurken size verilen müşteri numarası ve şifre ile birlikte online işlem merkezine girerek kota sorgulama işlemi ile birlikte birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

> Superonline Kotanızı Sorgulamak İçin Tıklayınız!

Şifremi unuttum veya müşteri numaramı bilmiyorum

Bu durumda aşağıdaki bağlantıya tıklayarak karşınıza şöyle bir ekran gelmesini sağlayabilirsiniz;

superonline-sifremi-unuttumBu ekranda şifrenizi unuttuysanız müşteri numaranızı ve cep telefonunuzu yazarak şifrenizin cebinize veya mail adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz. Müşteri numaranızı bilmiyorsanız ADSL/Ses Hizmet No yazarak yine müşteri numarası ve şifrenizin cebinize veya mail adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

> Şifrenizi veya Müşteri Numaranızı Hatırlamıyorsanız Tıklayınız!

Kota Kullanım Detayı İle İlgili Bilgilendirme

Bunada Göz At  Uydunet Kota Sorgulama

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL