Ego Nerede Sorgulama

Yazar: Emre Diğer Sorgulama Araçları

Ego Genel Müdürlüğü Ankara halkına özel Ego Nerede uygulamasını yaptı ve Ankaralılara sundu. Bu uygulama sayesinde sorgulama yaparak otobüsün hangi durakta olduğunu ve sizin bulunduğunuz durağa kaç dakikaya
geleceğini öğrenebileceksiniz. Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından her otobüs durağına numara verilmiştir. Bu numaraları  duraklarının camında görebilirsiniz hepside 5 haneden oluşmaktadır. Sorgulama işlemi için durak numarasını ve hat nurasını bilmeniz yeterlidir. Ego Nerede sorgulamak için aşağıdaki başlık altındaki yazıyı okuyabilirsiniz.

Ego Nerede Nasıl Öğrenirim?

Ego otobüslerinin nerede olduğunu öğrenmeniz sadece 15 saniyenizi alacaktır. Ego nerede sistemi Ego Genel Müdürlüğü tarafından gerçekleştirildiği için buda haliyle Ego’nun web sitesi üzerinden yapılabilmektedir. Hiç bir üyeliğe ya da ücrete gerek kalmadan sadece durak numarasını ve otobüs hat numarasını yazarak otobüs nerede öğrenmek için aşağıdaki adrese tıklayınız.

Otobüs Nerede Öğrenmek İçin Tıklayınız!

Ego Nerede Sorgulama

Açılan bu sayfada otobüs nerede öğrenmek için durak numarasını ve hat numarasını yazarak ‘Otobüs Nerede?’ butonuna basınız.Sistem sonuç olarak aracın şuan bulunduğu durak numarasını ve sizin bulunduğunuz durağa tahmini varış süresini gösterecektir.

Sms ve Sesli Mesaj ile Ego Nerede Öğrenme

Ankara Büyükşehir Belediyesinin sağladığı hizmet sayesinde otobüsün nerede olduğunu sms veya sesli mesaj uygulaması ile öğrenmekte mümkündür.

Sms ile sorgulama yapmak için telefonunuzun mesaj bölümüne arasında boşluk olacak şekilde durak ve hat numarasını  yazıp 0312 911 3 911 yada 0850 303 0 306 numarasına göndermelisiniz. Sistemde size girdiğiniz bilgilere göre sorguladığınız otobüsün bulunduğunuz durağa ne zaman geleceğini kısa mesaj ile bildiriyor.

Sesli mesaj ile sorgulama işlemi ise 0312 911 3 911 ve 0850 303 0 306 numaraları aranarak  telesekreter yardımı ile durak  ve hat numarasının girilmesi ile yapılıyor.

Mesaj servisi ücretli olup 1 sms ücreti kesilmekte varsa paketinizden düşülmektedir. Sesli mesaj uygulaması içinde görüşme kendi tarifeniz üzerinden ücretlendirilmektedir.

Bunada Göz At  E Devlet Hat Sorgulama

Yorumlar

 • Sibel

  Bu uygulama bende yüklü ve cok isime yarıyor . Yalnız 2 sorum var umarım bilginiz vardır.
  1- Bakiye sorgulamadan online yükleme kategorisine giriş yapıyorum ama bir türlü yükleme yapamadım acaba sistemde mı sıkıntı var?
  2- eskiden öta olarak özel otobüslerin de kalan dakikasını gösteriyordu artık göstermiyor bu da sistemden mı kaynaklanıyo yoksa ego artık ozel otobüslere yer vermiyor mu?
  Teşekkür ederim

 • Mehmet

  hocam bu uygulama çok güzel. hoşuma gitti. yapanın da yayınlayanın da eline sağlık.

 • Ayşe

  sağolun. okula giderken bu sitenin çok yardımı oldu. çok yararlı bir site.

 • Deniz

  Bu siteyi kuran arkadaşa sonsuz teşekkürler. Bu site sayesinde bir sürü faturamı takip ediyorum. kurana da yayınlayana da teşekkür ederim.

 • Aslı

  birkaç gün için gittiğim Ankara'da bu site olmasa kaybolurdum. Böyle bir site yaptığınız için teşekkürler.

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL