BALGAZ Borç Sorgulama

Yazar: Emre Doğalgaz Borç Sorgulama

Balıkesir için hizmet vermekte olan BALGAZ, sadece evlere verilen faturalar ile değil aynı zamanda internet üzerinden de doğalgaz kullanan abonelerinin borçlarını göstermektedir. İlin doğalgaz dağıtım ve arıza işlerini üstlenen firma online sistem üzerinden imkan sağladığı uygulama ile fatura borcunu öğrenme işinini çok basit hale getirmiştir.13

BALGAZ Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

BALGAZ fatura sorgulama sistemi olan bu sayfada, abonelerden, abone referans numarası ve sözleşme numarası istenmektedir. Bu bilgiler girildiği zaman ise sistemden ne kadar borcun olduğu, son ödeme tarihi gibi bilgiler yer almaktadır. Aynı zamanda internet sitesinde, ödeme noktaları bilgisi de yer almaktadır. Aşağıda BALGAZ Borç sorgulama ekranına dair bir görüntü verilmiştir.

balgaz-borc-sorgulama

Sorgulama Türü seçerek abone numarası yazıp Balgaz borç sorgulama işlemini tamamlayabilirsiniz.

Buradaki bilgiler dâhilinde istediğiniz bankaya gidebilir ve faturanızı ödeyebilir ya da otomatik ödeme talimatı vererek her ay doğalgaz ücretinizin otomatik yatmasını sağlayabilirsiniz. BALGAZ borç sorgulama yapmak isteyenler buraya tıklayabilir ve BALGAZ’ın sitesine ulaşarak kolayca borçlarını öğrenebilirler.

Bunada Göz At  UDAŞ Borç Sorgulama

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL