Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Öğrenme

Yazar: Emre Kredi Sorgulama

Ziraat bankası kredi kartı borç sorgulamanızı en yakın Atm den yapabileceğiniz gibi internet üzerinden de ziraat.com.tr den de yapabilirsiniz.

Bunu yapmanız için kredi kartınızın yanınızda olması gerekiyor. Atm ye gittiğinizde kartınızı takıp şifrenizi girdikten sonra kredi borç sorgulama sekmesinden girip size ait olan güncel borcunuzu öğrenebilir ve ödeyebilirsiniz. Ancak yakınlarda Atm yoksa veya acil olarak kredi kartınızın borcunu ödemek durumundaysanız internet bankacılığı kullanarak (ziraat.com.tr) kredi kartı borcunuzu öğrenebilir ve ödeyebilirsiniz. Bunun için internet bankacılığını kullanabilmeniz, bu yüzdende kredi kartınızla internet bankacılığına online başvuru yapmanız gerekiyor. Bu başvuru ile gereken alanları doldurduğunuz takdirde size bir şifre geliyor ve bu şifre internet bankacılığına giriş yapabiliyorsunuz. İnternet bankacılığı sayesinde sadece Ziraat bankası kredi kartı borç sorgulaması değil diğer tüm bankacılık işlemlerinizi de kolay bir şekilde halledebiliyorsunuz. İnternet şubesini internet erişiminizin olduğu her yerden 7/24 kullanabilirsiniz. Ayrıca bu sistem çok kolay kullanabileceğiniz ve erişebileceğiniz, güvenli bir sistemdir.

Ziraat bankası kredi kartı borcu sorgulama işleminizi eğer hem internet hem de Atm ye ulaşımınız yok ise telefon bankacılığı ile borcunuzu öğrenebilirsiniz. Telefon bankacılığı da internet bankacığı gibi 7/24 kullanabileceğiniz güvenli ve kolay bir sistemdir. Bunun için 444 0 000 arayıp size ait olan müşteri numaranızı ve T.C kimlik numaranızı tuşladıktan sonra size özel menülerden veya müşteri temsilcisinden borcunuzu öğrenebilirsiniz. Bunun dışında bir diğer yolda direkt olarak şubeye gitmenizdir. Ziraat bankası şubesine gittiğinizde gişe isşlemlerine gidip kredi kartı borcunuzu öğrenebilir, nakit veya başka hesaplardan ödeme yapabilirsiniz. Ancak bu çok zamanınızı alacağından kredi kartı borcu sorgulamanızın en kolay yolu internet ve telefon bankacılığını kullanmaktır.

Bunada Göz At  Şekerbank Kredi Sorgulama

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL