İntibak Sorgulama

Yazar: Emre SGK

İntibak sorgulama sayesinde vatandaşlar artık emekli maaşlarına yansıyan  tutarlarınızı öğrenebiliyorlar. Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından halka sunulan bu uygulama, emekli maaşıma yansıyan tutar ne kadar sorusunada cevap veriyor.  SGK tarafından yapılan intibak sorgulama uygulaması ile kolay bir şekilde intibak farklarınızı öğrenebileceksiniz.

İntibak Sorgulama Nasıl Yapılır?

İntibak sorgulama uygulaması SGK tarafından geliştirildiği için bu servisi Sosyal Güvenlik Kurumu’nun web sitesi üzerinden kullanabiliyorsunuz. Yukarıda bulunan intibak sorgulama adresine tıkladığınızda SGK’nın web sitesine ulaşacaksınız. Kişiler bu sayfa üzerinden intibak sorgulama yapmak için istenen bilgileri girerek sorgula butonuna tıklıyor ve istenilen sayfaya ulaşıyor. Sizde ulaştığınız sayfada sizden istenen T.C. kimlik numarası ve sicil numaranızı girerek intibak sorgulaması yapabilirsiniz.

İNTİBAK SORGULAMAK İÇİN TIKLAYIN

Bir önceki sorgulama yazımız olan Doğum Parası Sorgulama başlıklı makalemizde Doğum Parası Nasıl Alınır, Nereden Alınır konuları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunada Göz At  Sgk Sorgulama

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL