TTNET Fatura Ödeme

Yazar: Emre Fatura Ödeme

İnternet hayatımızın vazgeçilmez araçlarından biri. TTNET’de Türkiye’de çok yaygın olarak kullanılan ve bilinen bir internet firmasıdır. TTNET müşterilerine internet hizmeti sunarak sınırlama yapmıyor ve müşterilerine fatura ödeme, borç sorgulama, kota sorgulama gibi birçok işlemi yapmalarına izin veriyor. Bu işlemler TTNET fatura ödeme noktalarında olmanın yanı sıra internet üzerinden TTNET fatura ödeme sistemi üzerinden de yapılabilmektedir. Sizde bir TTNET internet müşterisiyseniz aşağıdaki yazıyı okuyarak TTNET fatura ödemenizi internetten kredi kartınız ile yapabilirsiniz.

TTNET Fatura Ödemesi Nasıl Yapılır?

Sayın TTNET kullanıcıları TTNET fatura ödemenizi yapabilmenin yanı sıra ödeme yapmadan TTNET fatura sorgulamanızıda gerçekleştirebilirsiniz. TTNET internet faturalarınızı TTNET hesap numaranız, İnternet hizmetine bağlı olduğunuz telefon numaranız ya da hizmet numaranız ile 7/24 güvenli bir şekilde internet üzerinden kredi kartınız ile ödeyebilirsiniz.

TTNET borç sorgulama sistemi bugün internet üzerinden kolaylıkla kullanılan bir sistem olmakla beraber, aynı zamanda birçok kişi tarafından da tercih edilmektedir. Kimileri internet bankacılığı ya da farklı ödeme kanalları ile ödeme yapıyor olsa da, sizler kendiniz kredi kartınız ile internet üzerinden faturanızı kolaylıkla ödeyebilirsiniz.

TTNET Kredi Kartı İle Fatura Ödeme

TTNET internet faturanızı kredi kartı ile ödemek istiyorsanız buradaki yazanları dikkatli bir şekilde okuyunuz. TTNET tarafından kredi kartı bilgilerinizi doğrulamanızı isteyen e-posta ya da sms kesinlikle size gönderilmeyecektir. Kredi kartı ile ödeme yaparken Finansal bilgilerinizi ele geçirmeye yönelik bu tür bilgilendirmelere irtibat etmeyiniz. TTNET tarafından kredi kartı ile ödeme yapma sayfasında yapılan önemli bir duyurudur.

TTNET Kredi Kartı İle Fatura Ödeme

TTNET Hesap Numarası, ADSL numarası, TTNET Mobil No ya da internetinizin bağlı olduğu telefon numarası ile borcunuzu ödeyebilirsiniz. Hangi sorgu türüyle ödeme yapmak istiyorsanız onu yukarıdaki yuvarlak boşluklara tıklayarak seçiniz ve aşağıdaki boş alanlara istenen bilgileri yazınız. Bilgilerinizin doğruluğu kontrol edildikten sonra kredi kartı ile ödeme sistemine otomatik olarak yönlendirileceksiniz.

Bunada Göz At  CLK Boğaziçi Elektrik Fatura Ödeme

TTNET Faturanızı Kredi Kartı İle Ödemek İçin Tıklayınız!

TTNET Mobilexpress İle Fatura Ödeme

Mobilexpress Nedir?

Mobilexpress, ücretsiz üye olarak fatura ve e-ticaret ödemelerinizi gerçekleştirebileceğiniz, güvenliği Visa Europe tarafından onaylı bir ödeme sistemidir.

Mobilexpress ile TTNET faturanızı kolay ve hızlı bir şekilde ödeyebilirsiniz. Sizden istenen TTNET hesap no ve resimdeki kodu gerekli alana girerek ödeme işlemine geçebilirsiniz.

TTNET Mobilexpress İle Fatura Ödeme

TTNET Mobilexpress İle İle Ödemek İçin Tıklayınız!

TTNET faturanızın sol üst bölümünde, Hesap No olarak yer alan 10 haneli numaradır. Hizmet No ve sabit hat numaranızdan farklıdır.
TTNET hesap numaranızı bilmiyorsanız 444 0 375 TTNET müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz.

Bir önceki sorgulama yazımız olan TTNET Kota Sorgulama başlıklı makalemizde TTNET İnternet Kotanızı Nasıl Öğreneceğiniz ve sorgulayacağınız hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorumlar

  • Murat Dursun

    15 05 2014 tarihinden bu güne kadar kullan,madım halde ödemiş oldum fatura dökümlerini rica ederim,,,,15 08 2014 tarihin de baglandı 3 gün sonra tekrar kesildi,hizmet alamadım,,20 09 2014 tarihinde ,almadım hizmetlere ragmen bana ödetmiş oldunuz faturalar,la ilgili yasal haklarımı kulanıp tüketici mahkemesine verecem,bu kadar adaletsiz hizmet olamaz burası bir hukuk devleti.tüketici olarak bizleri neden madur ediyorsunuz buda bir ceşit hak,gaspı olmuyormu,sizler kurumsal calışan,,Bir kamu kurumu nezdinde olan şirketlersiniz,bu sizlerin imajına yakışan bir durum deyilse hakkımın iade edilmesini,,,ARZ.:EDERİM,SAYGILARIMLA,,eger sizlerde adaletli olan kamu vicdanı varsa,

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL