CLK Boğaziçi Elektrik Fatura Ödeme

Yazar: Emre Fatura Ödeme

CLK Boğaziçi Elektrik aboneleri için çok işe yarayan ve çok kullanılan bir hizmeti sizlere açıklıyoruz. CLK Boğaziçi Elektrik aboneleri faturalarınızı ödemek istediğinizde artık hizmet noktalarına gitmenize gerek kalmadan internet üzerinden sadece bir kaç dakika içerisinde ödemenizi yapabilirsiniz. Elektrik faturası ödemek için sıra beklemeye son diye adlandırılan bu sistemde tamamen internet üzerinden elektrik faturanızı ödeyebilirsiniz. CLK Boğaziçi Elektrik Şirketine ait web sitesi üzerinden faturanızı online olarak ödeyebilirsiniz.

CLK Boğaziçi Elektrik Faturası Nasıl Ödeniyor?

Elektrik faturanızı ödeyebilmek için bir kredi kartınızın olması yeterlidir. Kredi kartı olan her CLK Elektrik abonesi interneti kullanarak faturasını online işlemler merkezi üzerinden güvenli bir şekilde ödeyebilir. CLK Elektrik faturanızı ödeyebilmek için öncelikle aşağıdaki adrese tıklayınız.

CLK Boğaziçi Elektrik Faturanızı Ödemek İçin Tıklayınız!

CLK Boğaziçi Elektrik Faturası Nasıl Ödeniyor

Tesisat No ile Sorgulama

Ulaşmış olduğunuz Online Fatura Tahsilatı sayfasında sizden abone numarası istenilmektedir. Abone numaranızı istenilen alana yazdıktan sonra güvenlik amaçlı olarak çıkan aşağıdaki karakterleride istenilen yere yazdığınızda sorgula butonuna tıklayınız. Açılacak olan sayfadan bilgileri takip ederek hem faturanızı sorgulayabilir hemde ödemesini yapabilirsiniz.

Bir önceki sorgulama yazımız olan CLK Elektrik Borç Sorgulama başlıklı makalemizde CLK Elektrik Faturanızı Nasıl Sorgulayacağınız hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunada Göz At  TTNET Fatura Ödeme

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL