Satış Ortaklığı Veren Firmalar Nelerdir?

Satış Ortaklığı Veren Firmalar Nelerdir?

Yazar: Emre Para Kazanma

Günümüzde birçok insan ek iş yaparak para kazanmanın peşinde. Bu ek iş fikirlerinden biri de satış ortaklığı. Satış ortaklığı ile siz de kolay yoldan para kazanabilirsiniz. Satış ortaklığı yapmak isteyen kişiler sıklıkla satış ortaklığı veren firmalar nelerdir konusunu araştırmaktadır. Sizler için bu konuyu detaylı bir şekilde ele aldık. İşte satış ortaklığı veren firmalar

Binance

Binance, kripto para alımı ve satımı yapabileceğiniz dünyaca ünlü bir platformdur. Oldukça kolay bir ara yüze sahip olan Binance, kullanıcılarına satış ortaklığı veren firmalardan biridir. Sistem şu şekilde işlemektedir: öncelikle Binance uygulamasına üye olmak gerekmektedir. Ardından sisteme referans kodunuz ile üye yaptığınız üyelerin her işleminden %20 değerinde komisyon alırsınız. Üstelik bu sistem ömür boyu geçerlidir.

Transferwise

Transferwise, bir bankacılık uygulaması olarak kısaca açıklanabilir. Transferwise uygulaması sayesinde ülkeler arası düşük komisyon ile para transferi yapabilirsiniz. Transferwise, her üyesi için ayrı bir İBAN numarası tanımlayan bir sistemdir. Transferwise satış ortaklığı şu şekilde işlemektedir: öncelikle sisteme üye olmanız gerekmektedir. Referans kodunuz ile sisteme her üye yaptığınız 3 kişi bakiye yüklemesi yaparsa, tam tamına 50 pound komisyon kazanmaktasınız.

Hosting Siteleri

Birçok hosting sitesi satış ortaklığı vermektedir. Sizin de vakit geçirmek için açtığınız bir blog siteniz bulunuyorsa satış ortaklığı ile kolayca para kazanabilirsiniz. Hosting siteleri ile para kazanmak, kullanıcılara hosting önermek ve hosting satmak üzerine işlemektedir. Eğer siteniz İngilizce ise, daha kolay bir şekilde satış ortaklığından para kazanabilirsiniz.

Amazon Satış Ortaklığı

Amazon satış ortalığı, satış ortaklığı veren firmalar arasında en popüleri denebilir. Ülkemizde amazon satış ortaklığı ile para kazanan birçok kişi mevcut. Siz de Amazon satış ortaklığı sayesinde site üzerinde satıan ürünleri başkalarına satarak oldukça ciddi gelirler elde edebilirsiniz. Ancak Amazon, kullanması gerçekten oldukça zor bir uygulama ve Türk insanı Amazon üzerinden alışveriş yapmaya pek yanaşmıyor. Bunun nedeni Amazon’un ara yüzünün oldukça zor olması ve fiyatlandırma sistemlerinin ülkemizden çok daha farklı olması.

Bunada Göz At  Kreş Nasıl Açılır?

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL