Sodexo Bakiye Sorgulama

Yazar: Emre Bakiye Sorgulamaları

Sodexo, firmaların çalışanları için öğle yemeğini kolaylaştırmak adına sundukları bir yemek kartı olarak tanımlanabilir. Önceleri çek olarak verilen bu yemek parası, gelişen sistem ile birlikte yerini akıllı karta bırakmıştır. Yemek çeklerinin yerini alan akıllı kartlar ise pek çok şirketle birlikte piyasaya çıkar. Bu şirketlerden en çok kullanılanı ise Sodexo’dur. Sodexo akıllı kartı ile çalıştığınız iş yeriniz size, öğle aralarında istediğiniz yerde yemek yiyebilme imkânı sağlamıştır. Ayrıca bu kart belirli mağazalar ve marketlerde de geçerlidir. Bu kart ile isterseniz evinizin aylık alışverişini yapabilir, isterseniz öğle yemeklerinizi yiyebilir isterseniz de anlaşmalı olan mağazalardan kıyafet gibi şeyler almak için kullanabilirsiniz.

Bu kart, her yerde geçerli değildir. Sodexo kartı kullanabilmeniz için anlaşmalı olduğu yerleri bilmeniz gerekir. Bunun için Sodexo internet sitesine girebilir ve yakınınızda bulunan tüm anlaşmalı yerleri kolaylıkla görebilirsiniz. Ayrıca Google Play ve APP Store mağazalarından Sodexo uygulamasını indirerek de kolaylıkla bu kartın nerelerde geçerli olduğunu sorgulayabilirsiniz.

Sodexo Yemek Kartı Bakiye Öğrenme

Sodexo yemek kartı bakiye sorgulama için, şirketin kendi internet sitesini kullanabilirsiniz. https://www.sodexoavantaj.com/bakiye-sonuc bu adrese tıklayarak karşınıza gelen sayfaya üye girişi yapmanız gerekir. Üye girişinin ardından adınıza tanımlı olan kartın bakiyesi anında sorgulanabilir. Üye olmak için de Online İşlemler kısmından tüketici girişi yapmanız gerekir. https://www.sodexoavantaj.com/uyelik/giris bu adresi tıklayarak da üyelik kaydınızı yapabilirsiniz. Karşınızda yer alan ekranda ‘Yeni Kayıt Ol’ kısmı bulunur. Bu kısımdan üyelik kaydınızı gerçekleştirdikten sonra e-posta ve şifrenizi kullanarak hemen giriş yapıp, bakiye sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sodexo Kart Bakiyesi Sorgulama Nasıl Yapılır sorunusun ilk cevabı budur. İkinci cevabı ise aşağıdaki gibidir;

Alışveriş yaptığınız yerlerden de kartınızda ne kadar bakiye kaldığınız öğrenmeniz mümkündür. Sodexo kullanımı için özel bir cihaz verilen anlaşmalı iş yerleri, bu cihazı kullanarak kartınızı taktıktan sonra, bakiyeniz hakkında bilgi verecektir.

Bunada Göz At  Vodafone Bakiye Sorgulama

Kart bakiyenizin sorgulanabileceği üçüncü bir yöntem ise mobil uygulamalardır. Google Play ya da APP store mağazalarından cep telefonunuza indirdiğiniz uygulamaya giriş yaparak, buradan da Sodexo kartınızda ne kadar bakiye kaldığını ya da bakiye yüklenip yüklenmediğini sorgulayabilirsiniz.


Yorumlar

  • leyla

    Ögrenmek istiyorum

  • leyla

    Merak ediyorum

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL