İddaa Kupon Sorgulama

Yazar: Emre Genel

İddaa, sporla ilgili bilginizi maddi kazanca dönüştürebileceğiniz eğlenceli bir tahmin oyunudur. Bu oyunu 18 yaşından küçüklerin oynaması yasaktır. İddaa’yı hergün oynayabilirsiniz. Futbol, basketbol, voleybol, hentbol, tenis, motor sporları, atletizm, bilardo gibi sporlarda tahminde bulunarak sizde para kazanabilirsiniz. İddaa oynamak bir kupon yapmaktan geçer.

Futbol, basketbol, voleybol, hentbol, tenis, motor sporları, atletizm, bilardo sporlarında oynadığınız iddaa kuponlarınızı artık internetten sorgulayarak kazanıp kazanmadığınız sonucunu öğrenebileceksiniz. İddaa kupon sonucunu öğrenmenin yolu resmi web sitesinden geçiyor. Yazının devamını okuyarak bu siteye girişi ve sorgulama işleminin nasıl yapılacağını öğrenebilirsiniz.

İddaa Kupon Sorgulama Nasıl Yapılır?

Yukarıdaki yazımızda da belirttiğimiz gibi iddaa bilet sonucunu İddaa’nın kendi web sitesinden öğrenebiliyorsunuz. Peki bu web sitesine nasıl ulaşabilir ve nasıl bilet sorgulayabilirsiniz onu anlatalım.

Daha öncesinde bilet sorgulama işlemi yaparken üyelik istenmiyordu fakat şuanda bilet sorgulama işlemleri üyelik alınarak yapılabiliyor. Üye olmak tamamen ücretsizdir. Aşağıdaki bağlantıya tıklayıp Bilet Sorgulama ekranına ulaştığınızda şöyle bir sayfa açılacaktır.

İddaa Bilet Sorgulama Nasıl Yapılır

Gördüğünüz gibi sayfaya ulaştığınızda ilk başka üyelik girişi yapmanız gerekiyor. Üye olmak için sağ taraftaki ÜYE OL butonuna basınız. Facebook kullanıyorsanız Facebook logolu GİRİŞ butonuna basarak facebook profil hesabınızla giriş yapabilirsiniz. Üye olduktan sonra ise üye olduğunuz e-posta adresinizi ve şifrenizi yazarak giriş butonuna bastığınızda aşağıdaki gibi bilet sorgulama ekranına ulaşacaksınız.

iddaa kupon sorgulama

Bu ekrana ulaştığınızda kuponunuzun en altında bulunan barkod numarasının ilk 30 hanesini kutucuklara sırasıyla yazınız. Numaraları yazdıktan sonra aşağıda bulunan “Biletimi Sorgula” butonuna tıklayarak kuponunuzun sonucunu öğrenebilirsiniz. İddaa Bilet Sorgulaması yapmak için aşağıdaki adrese tıklamanız yeterli. Bol şans.

İddaa Bilet Sorgulamak İçin Tıklayınız!

 

Bunada Göz At  Tüketici Şikayet Sorgulama

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL