Jet Kota Sorgulama

Yazar: Emre İnternet Kota Sorgulama

Avea’nın dilediğiniz her yerde ve istediğiniz zaman size lazım olduğu her anda internete ulaşmanız için tasarladığı jet modemler sayesinde artık isteyen herkes kendi taşınabilir modemine sahiptir. Telefon hattı gerekmeksizin size uygun tarifelerden birini seçerek alacağınız jet modemler sizlere dilediğiniz her an internete ulaşma özgürlüğünü vermektedir.

Avea’nın sizler için hazırladığı sınırlı ve sınırsız jet modem tarifelerinde size en uygun olanı seçin. Avea sınırlı jet modem tarifelerinde Avea Jet Modem Kota Sorgulama servisi ile dilediğiniz zaman tarifenizde kalan kotayı kontrol edebilir ve kota aşma derdinizi ortadan kaldırabilirsiniz. Avea sınırsız jet modem tarifeleri kullananlar ise Avea Jet Modem Kota Sorgulama servisi sayesinde Jet modemlerinde ne kadar internet kullandıklarını ve internet hızlarındaki değişimi takip edebilirler. Tek yapmanız gereken Avea’nın internet sitesinden kota sorgulatması yaparak jet modeminizde ne kadar internet kullanma hakkınız kaldığını öğrenmek.

AVEA JET KOTA SORGULAMAK İÇİN TIKLAYIN

Jet modem kullanıcıları kalan kota bilgilerinizi öğrenmek şu yolları takip edebilirler. Avea’nın müşterileri için hazırladığı avea.com.tr sitesinden “online işlemler” butonuna basınız. Önünüze gelecek olan sekmede sisteme güvenli olarak giriş yapabilmeniz için belirlenmiş “Şifre ile Giriş” veya “Mobil İmza İle Giriş” seçeneklerinden dilediğinizi seçerek giriş yapabilirsiniz. Şifre ile Giriş seçeneğinde sizlerden telefon numaranızı başında sıfır kullanmadan girmenizi ve daha önce internet şifreniz olarak belirlediğiniz şifreyi girmeniz beklenmektedir. Mobil imza ile girişlerde mobil imzanızın tanımlı olduğu cep telefon numaranızı yine başında sıfır kullanmadan girmeniz yeterli olacaktır. Bu güvenli girişin ardından size özel hazırlanmış sayfada Avea Jet modeminiz ile ilgili fatura ve kota bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bunada Göz At  Uydunet Kota Sorgulama

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL