Uydunet Kota Sorgulama

Yazar: Emre İnternet Kota Sorgulama

Günümüzde internet kullanıcılarının %50’sinden fazlası kotalı internet kullanmaktadır. Bu kullanıcıların internette yaptığı işlemlerin arasında en sık olanı kota sorgulama işlemidir. Uydunet Kota Sorgulama işlemi yaparak ne kadar kotasının kaldığını merak eden kullanıcı sayısı bir hayli fazladır. Bildiğiniz gibi kotalı internet kullanıcıları fiyatının uygun olmasının yanı sıra belli bir limiti geçtikten sonra ekstra faturalarla karşılaşmak durumunda kalabilmektedirler.Bu gibi süprizlerden kaçınmak için sorgulama yaparak kota limitinizi takip edebilirsiniz. İşlemin ayrıntılarını aşağıdaaçıkladık.

Uydunet Kota Sorgulama Nasıl Yapılır?

Uydunet Kota Sorgulama işlemi nasıl yapılır? Bu işlem neden önemlidir? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulacaksınız.

Kota sorgulaması yaparak fazla para ödemek yerine internet hizmetine abone olurken taahhüt edilen ücreti ödeyerek ekonominize katkıda bulursunuz. Bu sayede internetin sizden fazla para almasına izin vermeden internetinizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

uydunet-kota-sorgulama

Yukarıda Uydunet kota sorgulama ekranına ait bir görüntü bulunmaktadır. Bu ekran abone olurken size verilen Müşteri numarası ve şifre ile kullanıcı girişi yaparak sahip olduğunuz Türksat hizmetlerini görüntüleyebilir, yeni hizmet satın alabilir, faturalarınızı görüntüleyip dekont bastırabilirsiniz. Ek olarak hattınıza ait kota ve hız bilgilerinizi görüntüleyip, arıza bildiriminde bulunabilirsiniz.

Online işlem Merkezine Ulaşmak İçin: http://online.turksat.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

Bunada Göz At  Doping Adsl Kota Sorgulama

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL