FinansBank İhtiyaç Kredisinde Gerekli Olan Evraklar

Yazar: Emre Kredi Sorgulama

Öncelikle bankamızın genel görüşü insanlara diğer bankaların sunduğu kolaylıkların fazlasını sunarak bankacılığa yeni bir soluk getirmek ve hizmet kotasını artırmaktır.1987 yılında faaliyete geçen bankamız 28 yıldır sizlere verdiği önemle çalışmalarını bu yönde sürdürmektedir. Bankamız Türkiye’nin finansal hizmetlerine yeni bir yön vermek için bir finansçı olarak tüm kadrosuyla gün be gün ilerlemektedir. Genç bir banka olmasına karşın yaptığı ilk kredi kartına taksit sağlama vb. çalışmaları sayesinde kısa bir sürede özel sektörde en aktif 5. Büyük banka olmayı başardı. Yine bankamız ihtiyaç kredisi ve diğer alanlarda sağladığı kolaylıkla yeni bir çığır açtı. FinansBank ihtiyaç kredisinde gerekli evrakları inceleyecek olursak,

İlk olarak başvuru formunuzu doldurmanız gerekli

Gelir durumunu gösteren belge( serbest meslektekiler için vergi levhası, ücretliler için net maaş tutarını gösteren iş yeri onaylı belge, şirket ortaklığı olanlar için vergi levhası + son 3 yıla ait bilanço ve gelir tablosu)

Şirketin ortaklık yapısını gösteren belge

Cari yıl mizanı

Varsa diğer gelir belgeleri

Sahip olunan ya da ikamet edilen konutun tapu fotokopisi

Son döneme ait su/elektrik/doğalgaz/cep telefonu faturası veya ikametgâh belgesi

Banka gerekli görürse ehliyet, pasaport gibi ek belgeler isteyebilir

Kredi çekerken kefil olunması durumunda FinansBank ihtiyaç kredisi için gerekli olan evraklar kefil tarafından da sağlamalıdır.

Bugün sizlere sadece FinansBank ihtiyaç kredisi için gerekli olan evraklar hakkında bilgi verdik. Bankamız insan ve insan ihtiyaçlarına verdiği önemle her adımınızda sizinle!

Bunada Göz At  Akbank Kredi Sorgulama

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL