D-Smart Borç Sorgulama

Yazar: Emre Televizyon yayını sorgulama

Türkiye’nin en çok tercih edilen uydu alıcısı  D smart müşterilerine internet üzerinden de kolay bir şekilde borçlarını öğrenme ve ödeme fırsatı sunuyor. D smart ana sayfasını açtığınızda  Sağ üst tarafta bulunan “ Online İşlemler “ kısmından veya sitemizden kendi bilgileriniz ile giriş yaparak  Dsmart borç sorgulama sistemine  kolayca ulaşabileceksiniz. Ayrıca bu panelde istediğiniz her türlü işlemi yapabileceksiniz.

D-Smart borç sorgulama nasıl yapılır?

Sadece Dsmart fatura sorgulama sistemini sadece sorgulama yapmak için değil aynı zamanda birçok ayarlar ve bilgilere ulaşmak içinde buradaki paneli kullanabilirsiniz. D smart aboneleri her türlü işlemlerini müşteri hizmetlerini aramadan bu sistem üzerinden halledebilir ve isterlerse yetkililere  yine online işlemler kısmından görüşlerinizi yazarak ulaşabilirsiniz. Yönlendirdiğimiz adres üzerinden Online İşlemler butonuna tıklayarak mevcut üyeliğinizle giriş yapabileceğiniz aşağıdaki ekran verilmiştir. E-posta adresi ve şifre ile giriş yaptıktan sonra fatura bilgilerini inceleyebilir kredi kartınız ile hemen ödeyebilirsiniz.

dsmart-borc-sorgulama

Üye değilseniz “İlk Kez Giriş Yapıyorum” butonuna tıklayarak sizi yönlendirmesini sağlayabilirsiniz.

Online İşlem Merkezi’nden;
7 gün 24 saat boyunca her ihtiyacınız olduğunda D-Smart abonelik bilgilerinize ulaşabilir, Fatura bilgilerinizi inceleyerek Kredi Kartınız ile anında faturalarınızı ödeyebilir ve otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

Buraya tıklayarak D-Smart web sitesine yönlenebilirsiniz.

Bunada Göz At  Digiturk Borç Sorgulama

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL