D-Smart Borç Sorgulama

Yazar: Emre Televizyon yayını sorgulama

Şu anda birçok evde televizyon var. Vatandaşlar televizyon izlemek için ya kablolu yayınları tercih ediyor ya da çeşitli platformları satın alıyor. Ancak platformların ise her ay açılan kanallara göre ödenmesi gereken miktarları bulunuyor.

D-Smart kullanıyorsanız, borçlarınızı sorgulamak isteyebilirsiniz. Bunun için tercih edebileceğiniz çeşitli platformlar bulunuyor. D-Smart müşterilerine hem borç sorgulama hem de borç ödeme imkânlarını kolay bir şekilde sunuyor.

  • Bunun için D-Smart’ın resmi sitesine giriş yapın.
  • Online işlemler kısmından: Borç Alacak Sorgulama seçeneğine gelin.
  • Eğer fatura borcunuzu öğrenmek istiyorsanız, “Borç Sorgulama” kısmına tıklayın.
  • Burada sizden sistem ya TC. kimlik numarası ya da Veri Numarası girmenizi isteyecektir.
  • İstenilen numaralardan herhangi birini girdikten sonra “Devam” kısmına tıklayarak sorgulama işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Mevcut üye olanlar ise sadece e-posta adresi ve şifresi ile sisteme girerek borç sorgulama gibi pek çok işlemi aynı anda yapabilirler. Hem de ücretsiz bir şekilde! Eğer üye değilseniz, endişe etmeyin. Sistem ilk defa girenler için “İlk Kez Giriş Yapıyorum” linkini sunarak, onların yönlendirilmesini ve sisteme girmesini sağlamaktadır.

E-Devlet ile Borç Sorgulama İşlemi

E-Devlet vatandaşlara borç sorgulama konusunda pek çok platform sunuyor. Bu platformların başında da D-Smart geliyor. Hemen hemen herkesin kullandığı sistemleri sorgulayabilmeyi sağlayan D-Smart’ın borç sorgu işlemi için aynı zamanda E-Devlet’i tercih edebilirsiniz.

D-Smart üyesi iseniz, borçlarınızı ödemeden önce sorgulayabilirsiniz. Buna göre borcunuzun ne kadar olduğunu öğrenebilir, ona göre de işlem yapabilirsiniz. Yukarıda belirttiğimiz yöntemler tamamen güvenilir yöntemlerdir.

Eğer borcunuz varsa, sisteme giriş yaptığınızda kuruşu kuruşuna kadar borç tutarınızı öğrenebilirsiniz. Ancak borcunuz yoksa sistem karşınıza “Borcunuz Bulunmamakta” şeklinde bir ibare çıkaracaktır.

D-Smart Müşteri Hizmetleri

İnternetten bu tür işlemleri yapmıyorsanız, o zaman müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. D-Smart’ın müşteri hizmetleri: 0850 266 02 66 şeklindedir. Bu numaraya 7 gün 24 saat boyunca ulaşabilirsiniz. Karşı tarafa istedikleri bilgileri verdikten sonra borcunuzun ne kadar olduğunu anında öğrenebilirsiniz.

Bunada Göz At  Digiturk Borç Sorgulama

https://onlineislemler.dsmart.com.tr/borc-alacak-sorgulama adresine giriş yaparak borç durumunuzu ücretsiz bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Etiketler: dsmart


Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL