Halkbank Kredi Sorgulama

Yazar: Emre Kredi Sorgulama

Günlük hayatımızda artık nakit ihtiyaçlarımızın kolay bir şekilde giderilebilmesi için ilk akla gelen çözüm yolu bankalardan kredi çekmektir. Toplu para ihtiyacımızı bu şekilde sağlayarak giderebiliriz. Zorlanmadan kolay rakamlarla da aylık ödemeler ile bu aldığımız parayı geri öderiz. Özellikle ev alırken, düğün yaparken, araç alırken gibi durumlarda toplu paraya ihtiyacımız çok olmaktadır. Yıllarca çalışıp para biriktirip araç almaya kalktığımızda belki o alacağımız araç tutarı artacaktır.

Tekrar parayı temin edene kadar araç beklemeyeceği için en mantıklı çözüm kredi çekmektir. Yalnız bankaların bu kredi olanakları herkese uygulanan bir kolaylık değildir. Bankalarında kendilerine göre şartları vardır. Özellikle kişinin sicilinin temiz olması, ödemelerinin düzenli olması gerekmektedir. Örneğin Halk Bankası’ ndan kredi çekmek isteyen birisi aşağıdaki bağlantıyı kullanarak kendine ne kadar kredi çıkabilir, aylık ödemeleri ne kadar olabilir gibi sorularına cevap bulabilir.

Dosya masrafı ne kadardır, yıllık faiz oranı nedir, toplam ne kadar ödeme yapılacak gibi soruların cevabını da bu ekrandan öğrenilebilir. Bu siteden hemen başvuru yapılabilir bu şekilde ön onay alınır ve bankada işlemleriniz daha kısa sürede tamamlanmaktadır.

Hayatımızda artık hemen hemen herkesin kredi çektiği bir dönemde bankadan sıra beklemeden internet üzerinden sağlanan bu kolaylıklar hem bankada müşteri yığılmasını engeller hem de insanların işlerinin daha kısa sürede bitirmelerine olanak sağlar. İnternet üzerinden onay alınan krediden sonra gerekli belgeler ile banka şubesine başvuru yapıldığında kısa bir zamanda artık ihtiyacınız olan para sizin hesabınızda olacaktır. Halkbank Kredi Sorgulama ekranını kullanarak bankanın kredi vermek için aradığı şartları sağlayan herkes buradan kredi alabilir.

Banka şubelerini gezmeden istediğiniz ödeme kolaylıklarını kendiniz oturduğunuz yerden seçerek karar verdikten sonra kredinizi hazır duruma getirebilirsiniz. Saatlerce banka gezip banka şubelerinde çalışan kişilere ihtiyacınızı anlatıp uygun krediyi bulana kadar harcadığınız o vaktin belki dörtte birine krediniz kolay bir şekilde hazır duruma gelecektir. Sizin yapmanız gereken kredi onaylandıktan sonra şubeye gitmeden gerekli olan belgeleri hazırlayıp daha sonra şubeye gitmenizdir. Kimliğinizi verip internetten onaylı kredimi almaya geldim demeniz size yetecektir.

Bunada Göz At  Kuveyt Türk Kredi Sorgulama

Halkbank Kredi Sorgulama Nasıl Yapılır?

 • Telefonla 
  444 0 400 Dialog
  444 0 401 KOBİ Dialog
 • İnternet
  www.halkbank.com.tr
 • ATM
 • Şubeler

Bu kaynaklar üzerinden kredi sorgulaması yapabilirsiniz.


Yorumlar

 • emin tuncer

  kredı basvurum ne oldu çok merak edıyorum

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL