UDAŞ Borç Sorgulama

Yazar: Emre Doğalgaz Borç Sorgulama

UDAŞ abonesi olan kullanıcılar internet sitesi üzerinden borçlarını öğrenebiliyorlar. Bunun için yapmaları gereken UDAŞ borç sorgulama sistemine erişmektir. Sonrasında ise çok kolay bir şekilde e-mail adresleri ve şifreleri ile borçlarını öğrenebilirler.

UDAŞ Borç Sorgulama nasıl yapılır?

Uşak’ta yaşayan UDAŞ aboneleri UDAŞ fatura sorgulama sistemine giriş yaparak borçlarının ne kadar olduğunu ve son ödeme tarihi gibi önemli bilgilerini öğrenebilirler. Bu sayede Uşaklılar artık faturalarının gelmesini beklemiyor ve internet üzerinden girerek anlık olarak borçlarını görebiliyorlar. Bugün birçok insanın faturasını kaybettiğini ya da bulamadığını düşünürsek böyle bir hizmetin  çok yararlı ve faydalı olduğunu rahatlıkla görebiliriz.

udas-borc-sorgulama

Yukarıda sisteme üye olmayana aboneler için sorgulama ekranına ilişkin bir görüntü verilmiştir. Bu ekrana ulaşabileceğiniz bağlantı, bilgiler ve yapmanız gerekenler aşağıda yazılmıştır.

Abone numarası, TC Kimlik no 4. ve 8. basamakları ve güvenlik kodunu doğru bir şekilde girerek Sorgula butonuna tıklayın.

Bunun için buraya tıklamaları yeterli olacaktır.

Bunada Göz At  Başkentgaz Borç Sorgulama

Yorumlar

  • muharrem

    neden borcumu sorgulayamıyorum

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL