Multinet Hesaplama

Yazar: Emre Hesaplama

Multinet için bir nevi yeme içme çeki desek yanlış olmaz. Belirli bir kart uygulaması şeklinde çalışan Multinet kartınıza belirli bir miktar kredi yüklemesi yaparak, anlaşmalı restoranlarda yemeğinizi bu kart aracılığı ile yiyebilirsiniz. Bu anlaşmalı restoranların haricinde ise kocaman bir M harfi yer almaktadır. Multinet Hesaplama, Sorgulama işleminden bahsedecek olursak.

MULTİNET HESAPLAMAK İÇİN TIKLAYIN

İşyeriniz aracılıyla aylık olarak size verilen Multinet Hesaplamanızı ve bakiyenizi internetten üzerinden sorgulayabilirsiniz. Her çalışana her ay işe başlarken bizzat kendisine verilen karta aylık olarak belirli oranlarda bakiye yüklemesi yapılır. Bu bakiye ile hem yemek yiyebilir, hem de pek çok farklı alışverişte rahatlıkla kullanılabilir. Günümüzün en yaygın ağına sahip olan Multinet çok geniş bir anlaşma kuruluşa sahiptir.  Anlaşmalı kuruluşlarda hem yemek hem de alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Multinet kartın hesabını Multinet resmi web sitesinden kolaylıkla sorgulayabilirsiniz. Multinet bakiye hesaplama işleminizi online işlemler menüsünde yer alan kart kullanıcı işlemleri sayfasından yapabilirsiniz. Fakat bu sayfada Multinet kartınız için bakiye sorgulama işleminizi, üyeliğiniz olmadan yapamazsınız. Bu yüzden öncelikle Multinet online işlem butonuna tıklayarak üye olmanız gerekiyor. Multinet online işlem sistemine üyelik işlemi sırasında ad, soyadı, e mail ve gsm bilgilerinizi girmeniz ve daha sonra sürekli online işlem sistemine girişlerde kullanacağınız bir şifre belirtmeniz gerekiyor.

Bu şekilde üyelik işleminizi yapıldıktan sonra Multinet hesaplama işlemi için üye giriş ekranında mail adresi ve belirlediğiniz şifre ile online işlem sistemine giriş yapmalısınız. Sisteme girdikten sonra Multinet kartınız üzerinde kalan güncel bakiye hesabını ve kullanım detaylarınızı en güncel hali ile öğrenebilirsiniz. Multinet kartınıza ait bakiyenin miktarını online olarak Multinet’in resmi web sitesi üzerinden öğrenmeniz mümkün.

Bunada Göz At  Yapı Kredi Kredi Hesaplama

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL