A-Kent Otobüsüm Nerede

Yazar: Emre Diğer Sorgulama Araçları

Merhaba sevgili Antalyalılar. Antalya Büyükşehir Belediyesinin sizler için sunmuş olduğu A-kent hizmetinden otobüse binenler olarak yararlanıyorsunuz. Teknolojinin gelişimine her şehir belediyeleri ayak uydurmaya çalışıyor ve vatandaşlarına daha yeni hizmetler sağlıyor. İnternet günlük yaşamda olmazsa olmaz bir teknoloji olduğu gibi kurumlarda da çok kullanılıyor. Özel şirketler, devlet kurumları insanlara hizmeti artık online olarakta sağlıyor. Bu online hizmetlerden biriside Antalyalıların kullanabileceği otobüsüm nerede uygulaması. A-kent tarafından hizmet sunulan bu uygulama ile Antalyalılar için durakta otobüs beklemeye son diyoruz. A-kent sitesinde yer alan otobüsüm nerede sistemi sayesinde üyelik bilgilerinizle giriş yaparak otobüsünüzün nerede olduğunu takip ediyor ve ona göre hareket ediyorsunuz.

A-Kent Otobüsüm Nerede Nasıl Öğrenirim?

A-kent otobüsüm nerede diyorsanız A-kentin resmi web sitesinde bulunan hattaki araçları ara sayfasını kullanmalısınız. Bu sayfaya direk olarak ulaşmak ve hattaki araçları arayarak otobüsünüzün nerede olduğunu öğrenmek için aşağıdaki adrese tıklayınız.

A-kent Otobüsüm Nerede? Öğrenmek İçin Tıklayınız!

A-Kent Otobüsüm Nerede Nasıl Öğrenirim

Otobüsünüzün nerede olduğunu öğrenmek için online işlemler sayfasından üye girişi yapmalısınız. Eğer buraya daha önce üye olmadıysanız sol tarafta turuncu kısımda bulunan kısa yollar başlığı altındaki ‘Üye Ol‘ yazısına tıklayarak üye olabilirsiniz.

Sisteme giriş yaparak A-kent otobüs, minibüs ve dolmuş hatlarının bulunduğunuz durağa uzaklığı ne kadar, nerede ve ne zaman sizin olduğunuz durağa ulaşacak bunları harita yoluyla görebileceksiniz.

Bir önceki sorgulama yazımız olan A-Kent Bakiye Sorgulama başlıklı makalemizde Antalya’da Hizmet Veren A-Kent Bakiyenizi Nasıl Öğreneceğiniz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunada Göz At  Trafik Durumu Sorgulama

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL