Mağdurlar İçin Doktor Poliçesi Sorgulama

Yazar: Emre Diğer Sorgulama Araçları

Mağdurlar için doktor poliçesi sorgulama sistemi Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi tarafından geliştirilmiştir. Sağlık mağdurlarının tıbbı kötü uygulamaya ilişkin zorunlu mali sorumluluk sigortası kapsamında, ilgili sağlık çalışanının poliçesinin mevcudiyetini öğrenmek amacıyla Doktor Poliçesi Sorgulama sistemi yapılmıştır. Bu uygulamayı hasar ihbar tarihi ve doktor tescil numarası ile sorgulama yaparak hekimin poliçesinin var olup olmadığını görebileceksiniz. Hekimin poliçesi var ise sigorta şirketi bilgisinide görebileceksiniz.

Doktor Poliçesi Nasıl Sorgulanır?

Mağdurlar için doktor poliçesi sorgulama işlemin Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezinin web sitesi üzerinden yapılabilmektedir. Sayfanın alt kısmında doktor poliçesini sorgulayabileceğiniz sayfaya yönlendirme adresini görebilirsiniz. Poliçeyi sorgulama adresine ulaştığınızda şöyle bir sayfayla karşılaşacaksınız.

Doktor Poliçesi Nasıl Sorgulanır

Ulaşmış olduğunuz bu sayfada sorgulama yapabilmek için doktor tescil numarası ve hasar ihbar tarihini girmeniz gerekmektedir. Hasar ihbar tarihi alanına zararın gerçekleşmiş olduğu tarihi değil, zararı öğrendikten sonra zarar görenin doğrudan doğruya sigortayıca başvurduğu tarihini girmeniz gerekiyor. Gereken bilgileri yazdığınızda ara butonuna basarak detaylara ulaşabilirsiniz. Hemen mağdurlar için doktor poliçesi sorgulaması yapmak için aşağıdaki linke tıklayınız.

Mağdurlar İçin Doktor Poliçesi Sorgulama

Bunada Göz At  Öğrenci Belgesi Sorgulama

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL