AGDAŞ Borç Sorgulama

Yazar: Emre Doğalgaz Borç Sorgulama

Sakarya ilinin doğalgaz dağıtım ve arıza işini üstlenen Agdaş artık internet üzerinden de Sakaryalı doğalgaz kullanıcılarının borçlarını sorgulamalarını mümkün hale getirmiştir. Birçok kişi faturasını beklerken, sizler faturalarınızı beklemeden de borçlarınızı öğrenebilecek ve bütçenizi buna göre ayarlayabileceksiniz. Bugün birçok kişi ne kadar doğalgaz faturasının olduğunu bilmezken, internet üzerinden borç sorgulayanlar, kolayca ne kadar borçlarının olduğunu görebiliyorlar. Bu sistemin getirdiği kolaylıklardan nasıl faydalanacağınızı aşağıdaki başlık altında açıkladık.

Agdaş Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Bu siteye girdikleri zaman sağ tarafta bulunan AGDAŞ borç sorgulama yazısına tıklayabilir ve istenilen bilgileri girerek ne kadar borçlarının kaldığını kolayca ve rahatlıkla öğrenebilirler. Faturaları kaybolsa dahi, eğer abone numaralarını biliyorlarsa, internet üzerinden borçlarını öğrenebilecek ve ödeme yapmaya gittiklerinde herhangi bir sürpriz ile karşılaşmayacaklar.

agdas-borc-sorgulama

Yukarıda AGDAŞ Üye giriş ekranına ait bir görüntü verilmiştir. Üye değilseniz yönlendireceğimiz adresten üye olduktan sonra giriş yaparak ister Agdaş borç sorgulama işlemi yapabilir isterseniz Agdaş fatura ödeme işlemi yapabilirsiniz.

AGDAŞ fatura sorgulama sistemine girmek isteyenler buraya tıklayabilir ve AGDAŞ’ın kendi sitesine ulaşabilirler.

Bunada Göz At  Trakya GAZDAŞ Borç Sorgulama

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL