Groupama Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Yazar: Emre Sigorta Borç Sorgulama

Bugün birçok kişinin tercihi haline gelmiş olan Groupama sigorta, hasar bilgilerini  internet üzerinden müşterileri ile paylaşmaktadır. Bugün başımıza felaketler gelmesin gelirse de hasarımızın karşılanması için hepimiz sigorta yaptırıyoruz. Eğer başımıza da böyle bir durum gelirse hasar dosya sorgulamasını da internet üzerinden kolaylıkla yapabiliyoruz.

Groupama sigorta hasar dosya sorgulama nasıl yapılır?

Aracınızın ve/veya kazada bulunan diğer araçların yeri ve konumu değiştirilmeden en yakın karakol/trafik zabıtası veya jandarma komutanlığınca tutanak tanzim ettiriniz yada taraflar arasında düzenlenecek anlaşmalı tutanak ile belgelendiriniz.

Anlaşmalı tutanak ile belgelendirilen hasarlarda, hasar anında kazaya karışan araçların farklı açılardan plakası görünecek şekilde fotoğraflarını çekiniz.

Groupama-Sigorta-Hasar-Dosya-Sorgulama

Groupama sigorta hasar dosya sorgulama işlemi için aşağıdaki bağlantıya tıklayarak yukarıda görmüş olduğunuz ekrana yönlendirildikten sonra Hasar Dosya Sorgulama’ya tıklayarak işleme devam edebilirsiniz.

Hasar Dosya Sorgulama

Groupama sigorta da bu internet üzerinden hizmet verme işlemini diğer firmalar gibi uzun zamandır yapmaktadır. Eğer sizlerde Groupama sigortası kapsamında iseniz ve bir hasar dosyanız var ise hemen buraya tıklayarak siteye yönlenebilirsiniz. Sağ tarafta bulunan seçeneklerden hangisi iseniz (bireysel ya da kurumsal) seçeneği seçebilir ve sizden istenilen bilgileri yazarak gerekli tüm bilgileri internet üzerinden alabilirsiniz.

Bunada Göz At  Ray Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Yorumlar

 • naci er

  63052163/2014 dosya nolu hasar dosyam hakkında bilgi istiyorum

 • seyit ali yalçın

  201463049266 dosyam hakkında bigi istiyoru

 • ibrahim curacı

  63088874 nolu dosya hakkında bilgi rica ediyorum

 • hatice bal

  Berbat bir sigorta şirketi insanları madur edip bekletmek ten başka bir şey yapmıyorlar başına gelmeyen bilemez

 • Hamdi MAVİŞ

  63013803/2015 DOSYA NOLU DOSYAM HAKKINDA BİLGİ RİCA EDİYORUM

 • atillagüven

  mutlu oto özelservisde yapılan 38BG489 VE201563057489NOLU TRAFİK HASARLI ARACIMIZINÖDEME GÜNÜ NEZAMANBİLGİİSTİYORUZ EPOSTAMIZA MESAŞGÖNDERİRSENİZ MEMNUNOLURUZ

 • jale korkmaz

  Merhaba;

  güneş sigorta hasar dosya sorgulama nereden yapabilirim . teşekkür ederim.

 • serdalkış

  insanları ugraqstırmakve oyalamakicin ellerinden geleni yapiyorsunuz hic soruncozmek icin caba sarfetmiyorsunuz işinize geldigigidi davranyorsunuz

 • Ramazan

  201663042325 kolu ısrar dosyamn dekontunu istiyorum

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL