En Yakın Polis Merkezi Sorgulama

Yazar: Emre Diğer Sorgulama Araçları

Sizlere bu yazımızda en yakın polis merkezi nerede? nasıl öğrenilir bundan bahsedeceğiz. Olası şikayet, ihbar ve birçok polisten yardım alabileceğiniz konularda size en yakın polis merkezini arayacaksınızdır. EGM’nin vatandaşlara sunduğu en yakın polis merkezi sorgulama sayfası sayesinde evinize en yakın polis merkezini bulabilir ve yönlendirmelerle gidebilirsiniz.

En Yakın Polis Merkezi Nerede?

Size en yakın polis merkezi ya da karakolunu öğrenmek için yapmanız gereken işlem oldukça basit ve herkesi düşünülerek yapılmış. Aşağıdaki adrese tıklayarak en yakın polis merkezini harita sayesinde öğreneceksiniz.

Size En Yakın Polis Merkezini Öğrenmek İçin Tıklayınız!

Açılan polis merkezi öğrenme sayfası aşağıdaki örnek resimdekiyle aynıdır.

En Yakın Polis Merkezi Nerede

Emniyet Genel Müdürlüğünün web sayfasında yer alan sayfa örnek resimdeki gibi gösterilmiştir. Burada size en yakın polis merkezini öğrenmeniz için resime eklediğimiz oklar yardımcı olacaktır. İlk olarak bulunduğunuz ili seçmek için kırmızı ok ile gösterilen yere tıklayınız ve ilinizi seçiniz. Daha sonrasında siyah ok ile gösterilen yere tıklayarak ilçenizi de seçtiğinizde karşınıza haritada size en yakın polis merkezinin yeri çıkacaktır. Haritadan bakarak polis merkezine ulaşabilirsiniz.

Bunada Göz At  Trafik Cezası Sorgulama

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL