Satarken zarar etmeyen bilezik modelleri

Satarken zarar etmeyen bilezik modelleri

Yazar: Emre Altın

Altının son zamanlarda rekor kırması ile çoğu kişi yatırımlarını altına yönlendirdi. Genellikle bilezik tercih eden kişiler bir gün altının düşme ihtimaline karşı yönelimini satarken zarar etmeyen bilezik modellerine kaydırmıştır. Altın bilezikler her daim kıymetli olmuştur ve pek çok kişi tarafından yüzyıllar boyunca gerek saklamak gerek kullanmak için satın alınmıştır. Şüphesiz altın hiçbir zaman değerini kaybetmez. Peki satarken zarar etmeyen bilezik modelleri nelerdir?

Değerini Kaybetmeyen Bilezikler

Altın bilezik satın alırken sadece takı olarak değil uzun vadede yatırım amaçlı bilezik modelleri bulunup alınabilir. Bu nedenle altın alışverişimizi değerini kaybetmeyen bilezik modellerinden yana kullanmak faydalı olacaktır. Satarken zarar etmeyen bilezik modellerinin başında işlemesiz, düz bilezikler gelmektedir. Bu bilezikler her daim moda ve her daim değerli olduğundan hiçbir zaman değer kaybetmeyecek, hatta değeri artacaktır. Burma bilezikler de değerini kaybetmeyen bilezikler arasındadır. Burma bilezikler her zaman kullanılır ve bulunan bu talep sayesinde hiçbir zaman değerini kaybetmez.

Kar edebileceğiniz bir diğer bilezik türü ise az taşlı bileziklerdir. Çok taşlı bilezikler veya taşsız bilezikler her sene moda olmamaktadır ve satın alımı azdır. Az taşlı bilezikler ise zarif ve şık görüntüleriyle tercih edilmektedir ve sizin kuyumcuda sattığınız bir bilezik kısa süre içerisinde başkasına satılacağından yüksek miktarlara elinizden çıkarabilirsiniz. Satarken zarar etmeyen bilezik modelleri arasında 22 ayar bilezikler de bulunmaktadır. Kaliteyi ve saflığı temsil eden 22 ayar bilezikler, 14k bilezik modellerine kıyasla çok daha değerlidir ve çok daha kısa sürede elden çıkarılır. Bu nedenle bozdururken zarar etmeyen bilezik modelleri arıyorsanız kesinlikle tercihiniz 22 ayar altından yapılmış bilezikler olmalıdır.

Satarken Zarar Etmeyen Bilezik Modelleri

İşçilik Masrafı Düşük Olan Bilezik Modelleri

Eğer bir yatırım yapmayı düşünüyorsanız ekonomistlerin gelecek tahminlerine göre seçiminizi kesinlikle altın bileziklerden yana kullanmalısınız. İşçilik masrafı düşük olan bilezik modelleri her zaman en kıymetli ve değerini kaybetmeyen bileziklerdendir. Çünkü altın fazla işlenmeden saflığını korur. Yakın zamanda bir kuyumcuya gidip altın alışverişi yapacaksanız 2020 burma bilezik fiyatları, 22 ayar Adana burması fiyatı, 22 ayar Trabzon bileziği fiyatı ve Halep burma bilezik konularına hakim olunması gerekmektedir.

Değer kaybetmeyen bilezik modelleri

İşçiliği az olan işlemesiz bilezikler değerlerini asla kaybetmez. Bu tür bilezikleri alıp saklayabilirsiniz. Size en büyük tavsiyem 22 ayar altın bileziktir.

Etiketler: bilezik bilezik modelleri


Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL