Para Kazandıran Mobil Uygulamalar

Para Kazandıran Mobil Uygulamalar

Yazar: Emre Genel

Kulağa gerçek olamayacak kadar iyi gelse de para kazandıran mobil uygulamalar mevcut. Sadece akıllı telefonlar kullanarak ekstra kazanç sağlamanız mümkün. Dilerseniz bu işleri tam zamanlı yaparak hatırı sayılır miktarda para kazanmanız mümkün olabilir. Elbette bu uygulamaların birçoğu sizi zengin edemez ancak belli başlı giderlerinizi karşılamanızı mümkün kılar. Bugün zaten telefonlarınızı para göndermek ve fatura ödemek için kullanıyorsunuz. Öyleyse telefonla para kazanmak neden mümkün olmasın?

Sizin için yaptığımız kapsamlı bir araştırmadan sonra 2020 en iyi para kazandıran uygulamaları belirledik.

Money Uygulaması (Money App)

Money App uygulamasını iOS ve Android cihazlara dijital mağazalar üzerinden indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra kendinize bir hesap oluşturuyor ve uygulamanın size verdiği görevleri yapıyorsunuz. Yaptığınız her görevden sonra puan kazanıyor ve kazandığınız paraları Paypall hesabınıza aktartıyorsunuz. Daha sonra burada biriken puanları nakit paraya çevirmeniz mümkün. Uygulama genelde ayda bir ödeme yapıyor. Kanepeden kalkmadan uygulama üzerinden para kazanmak isterseniz Money App güzel bir uygulama.

iPoll

Uygulamayı indirip bir iPoll hesabına kaydolduktan sonra, uygulamaya kendinizle ilgili bazı özel bilgiler vereceksiniz. Bu, sizi birkaç sent ile yaklaşık 30 $ arasında ödeyebilecek belirli anketler için uygun hale getirecektir. Anketlerin çoğu size sadece birkaç dolar kazandıracak.
En kazançlı anketler, ankete katılırken uygulamanın size kredi vermeden önce kontrol ettiği belirli bir konumda olmanızı gerektirir. Örneğin sinema salonunda yapacağınız bir film anketi size daha çok kazanç getirir.

Foap

Foap, hem profesyonel hem de amatör fotoğrafçıların akıllı telefonlarda çekilen fotoğrafları satarak ekstra para kazanmalarına olanak tanıyan bir para kazanma uygulamasıdır. Hem iOS hem de Android cihazlarda kullanılabilir. Reklam ve pazarlama ajansları, dünya genelinde 2,5 milyondan fazla fotoğrafçının fotoğraflarını satın almasına imkân tanıyan bir platformdur.

Bir hesap açarsınız, yüksek kaliteli fotoğraflarınızı net etiketlerle yüklersiniz ve fotoğraflar kayıtlı topluluk tarafından derecelendirilir. Derecelendirme ne kadar yüksekse, fotoğrafın görünürlüğü o kadar yüksek olur. Her satış için 5 $ kazanırsınız ve satış başına 100 $ ‘a kadar kazanabilirsiniz. Peki para kazandıran mobil uygulamalar nelerdir?

Bunada Göz At  Doğalgaz Faturası Nasıl Düşürülür? Doğalgaz Faturasını Düşürmek İçin İpuçları!

Swagbucks

Standart pazar araştırması uygulaması Swagbucks, anketlere katılarak ve çevrimiçi alışveriş yaparak veya oyun oynayarak para kazanmanızı sağlar. Otobüste işe giderken veya bir sırada beklerken puan biriktirebileceğiniz pratik bir uygulamadır. Pazan kazandıran mobil uygulamalar arasında güvenilirliği ve kullanılabilirliği açısından popüler bir yeri olan uygulamada videoları izleyerek de puan kazanabilirsiniz. Swagbucks, hem iTunes hem de Google Play’de 5 üzerinden 4 puan almıştır.

Üçüncü taraf anketleri bir araya getiren diğer uygulamaların aksine, Swagbucs kullanıcılarına çok sayıda fırsat sunuyor. Anketler için pek çok fırsat olmasına rağmen, demografik bilgilerinize göre bunlardan bazılarını yapmaktan men edileceğinizi unutmayın. Diğer bir avantaj da puanlarınızı hediye kartları veya PayPal’dan nakit para olarak kullanabilmenizdir.

Slidejoy

Sadece Google Play’den indirebileceğiniz uygulama, para kazanabileceğiniz bir mobil uygulama. Uygulama, telefonunuza yükledikten sonra kilit ekranınıza reklamlar getiren bir uygulama. Daha fazla reklam görmek için, reklam ve haberlerin içeriğini görebilmek için yana kaydırmanız yeterli olacaktır.

İyi haber şu ki, reklamlarla etkileşime girip girmediğinize bakılmaksızın pasif gelir elde edersiniz. Sdece bir gün içinde kaç kez telefonunuzun kilidini açmanız gerektiğini düşünün. Daha fazla kazanmak istiyorsanız, uygulamada anketler gibi başka şeyler de yapabilirsiniz.

Toluna

Android ve iOS cihazlarda kullanabileceğiniz uygulama, PayPal hesabınızdan para yükleyebilmenize olanak tanımakta. Anket ve daha fazla şey yaparak para kazanmanıza olanak veriyor. Uygulamaya kayıt yapmak oldukça basit ve hızlı. Dilerseniz online bir seminer izleyebilir dilerseniz anketlere katılabilirsiniz. Sabırlı olun bir ay boyunca aralıksız kullanarak iyi paralar kazanın.

Google Ödüllü Anketler

Akıllı telefonunuzda anketler için para kazanmak ister misiniz? Uygulamayı indirin ve kazanmaya başlayın. Uygulamanın konsepti çok basit. Anket potansiyeli çok geniş. İster bir satıcı ister restoran isterseniz de bir otel incelemesi paylaşın. TV ve internet kullanımınızı Google Ödüllü Anketler ile paylaşarak ekstra para kazanabilirsiniz. İnternette gezinmeye ve normalde yaptığınız gibi TV izlemeye devam edin. Ödemeler, Google Play veya PayPal kredisi olarak yapılır.

Bunada Göz At  Halk Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

 

 

 

 

 


Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL