Multinet Bakiye Sorgulama

Yazar: Emre Bakiye Sorgulamaları

Multinet en çok tercih edilen ve ayrıca en yaygın olan akıllı ödeme sistemlerinden biridir. Milyonlarca çalışanın cüzdanında bulunan bu kartta yüklü olan bakiye ile birçok noktada alışveriş yapmak mümkündür. Anlaşmalı olan restoranlarda yemek yiyebilir veya bir cafe de içecek içebilirsiniz. Market zincirlerinde de geçerli olan bu kart sayesinde gıda, giyim ve elektronik gibi birçok ürünü alabilirsiniz. Firmalarda çalışanlarına verecekleri yemek parasını bu kartlara yükleyerek çeşitli avantajlardan faydalanıyorlar. Çalıştığınız yer tarafından Multinet kartınıza aylık olarak yüklenen bakiye miktarını ve harcamalarınız sonrasında kartınızın güncel bakiyesini sorgulayabilirsiniz. Ay içerisinde kullanılmayan bakiyeler diğer aya aktarılır, böylece harcanmayan miktarlar çöpe gitmiş sayılmaz.

Multinet Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

Multinet kullanıcılarına kolaylık sağlamak açısından bakiye sorgulama işlemlerini internet aracılığıyla yapma imkanı tanıyor. Multinet bakiye sorgulama işlemini yapabilmek için resmi sitesi üzerinden üye girişi yapmanız gerekmektedir. Bunun için öncelikle sisteme nasıl üye olacağınızı kısaca açıklayalım. Aşağıdaki bağlantı aracılığıyla açılan sayfadaki boş olan yerlere sırası ile kişisel bilgilerinizi ve sisteme giriş yaparken kullanacağınız şifrenizi girerek kaydı tamamlamanız gerekiyor. Üye olup sisteme giriş yaptıktan sonra güncel olarak bakiyenizi öğrenebilirsiniz.

Multinet Bakiyenizi Sorgulamak İçin Tıklayınız!

Multinet kartınıza ait bakiye bilgilerini öğrenmenin bir diğer yolu da akıllı telefonunuza mobil uygulamayı indirmektir.Böylece daha basit şekilde yüklemelerinizi ve harcamalarınızı takip etme imkanı bulabilirsiniz. Multinet mobil uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız.

Bunada Göz At  Sodexo Bakiye Sorgulama

Yorumlar

 • Seda

  Merhaba ben verdiğiniz adresten üye olmaya çalıştım ama bir hata alıyorum üye olurken sebebi nedir?

 • Ali

  Multinet kartım kırıldı acaba nereden alabilirim?

 • Yasin

  Merhaba bence multinet birçok şirket için güzel bir uygulama. Fakat birçok çalışan karta yüklenen bakiyenin çabuk bitmesinden şikayetçi :) Bu sayfayı açarak çalışanların kontrollü harcama yapmasına yardımcı olduğunuz için teşekkürler.

 • Fazlı

  Bu multineti birçok dükkanda gördüm. güzel bir şeye benziyor. Bunu bireysel olarak alma şansımız var mı? Nereden alabilirim?

 • Volkan

  Telefon numaramı, mobil uygulamadan güncellemeye çalışıyorum, ipara.com üzerinden yapmamı istiyor, yapıyorum güncellendi diyor ama güncellenmiyor, yeni kart tanımlayacam ama kod yeni numarama gelmiyor, tanımlama yapamıyorum, uygulamayı kullanamıyorum acil destek istiyorum.

 • Berna

  Ben iş yeni başladım 2. ayım bana multinet kartı verdiler netten bakiye sorgulama yapmak istiyorum adıma kart çıkmıyor.Yeni işten ayrılan personelin kartını doldurup bana verdiler o zaman ben ne şekilde bakiye sorgulaya bilirim mobi,l internetten yada internet aracılığıyla

 • Berna

  harcama yaptıktan sonra ne kadar kaldı gözüküyor biliyorum ama netten bakiye sorgulama sistemini kullanmak istiyorum

 • emre

  bakiyeye nerden bakıyoruz ki

 • Hakan

  Merbalar ya ben üyelik işlemini tamamlıyorum hersey tamam Mart tanimlamaya geldiğinde hata verio kart zaten tanımlı diye ama ben önceki adresimi ve şifremi hatirlayamiorm ne yapmam gerekio yardimci olur musunuz

 • levent

  Benimde multinet kartim var ama şifresini unuttum mail adresime gelmedi daha sonra tekrar yeni mail sayfası açtım ama bu seferde kart kullanıcı değil siniz diyor tf no unuttuğum üye sifresinde kayıtlı olduğundan hiç bir işlem yapamıyorum veya karta para ysttiginda co tf mesaj yoluyla bildirim gelmiyormu

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL