ÇORDAŞ Borç Sorgulama

Yazar: Emre Doğalgaz Borç Sorgulama

Çorlu’nun doğalgaz ihtiyacını karşılayan ve denetimini yapmakta olan ÇORDAŞ, bugün Çorlu’nun birçok yerine doğalgaz ulaştırarak hizmet veriyor. Hizmetlerinden birisini de yine internet üzerinden veriyor ve abonelerinin borçlarını sorgulaması için ÇORDAŞ borç sorgulama sistemini devreye sokuyor. Artık evlerinize faturalar gelmese de, ya da faturalarınızı kaybetseniz bile artık internet üzerinden borçlarınızı görebilecek ve ödeyebileceksiniz.

Bugün ÇORDAŞ fatura sorgulama sistemi sayesinde birçok kişi anlık olarak borcunu görebiliyor ve ayağını yorganına göre uzatıyor.

Aşağıda Çordaş fatura sorgulama sayfasına örnek bir resim verilmiştir. Sorgulama sayfasına ulaşmak için aşağidaki bağlantıya tıklayın.

cordas-borc-sorgulama

ÇORDAŞ Borç Sorgulama nasıl yapılır?

Borç sorgulaması yapmak isteyenler buraya tıklayabilirler. Tıkladıktan sonra sağ tarafta bulunan borç sorgulama yazısına tıklayarak, abone numaralarını ve sözleşme numaralarını girmeleri gerekmektedir. Gerekli bilgileri doğru şekilde girdiklerinde karşılarına kendileri ile ilgili her tülü bilgi gelecektir

Bunada Göz At  POLGAZ Borç Sorgulama

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL