Yurtiçi Kargo Sorgulama

Yazar: Emre Kargo Sorgulamaları

Yurtiçi Kargo, 1982 yılında Arıkanlı Holding bünyesinde kurulan  ülkemizin ilk kargo firması olma özelliğini taşıyan bir
kuruluştur. Yurtiçi kargo  1996 yılından itibaren yurtdışına da gönderiler yaparak dünyaya açılmıştır.

Firma sektöründe devrim sayılacak birçok uygulamaya imza atmıştır.Sunduğu hizmet kalitesiyle şahıs ve firma sahipleri tarafından en çok tercih edilen kargo firmalarından biri olmayı başarmıştır.

Yurtiçi kargo muşterilerine yaptıkları gönderileri takip etme imkanı sunmaktadır.Resmi web sitesinde yer verdiği bu uygulama sayesinde yurtiçi kargo takip no ile sorgulama yaparak kargonuzun yerini ve hangi safada olduğunu online olarak takip edebilirsiniz.

Sorgulama Yapmak İçin Gerekli Bilgiler Nelerdir ?

Yurtiçi sorgulama için;

  • Gönderi kodu
  • Fatura numarası
  • Ambar tesellüm numarası
  • Çağrı no

Yurtdışı sorgulama için;

  • Konşimento No
  • Gönderi No

İnternet üzerinde yurtiçi kargo gönderi sorgulama işlemini gerçekleştirebilmek için yukarıda yazılı olan bilgilerden herhangi birine sahip olmalısınız.Aksi taktirde sorgulama işlemi gerçekleştiremezsiniz böyle durumlarda firma çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır ?

Yurt içi kargo sorgulama işlemini aşağıdaki bağlantı sayesinde sizi yölendireceğimiz sayfada kolayca yapabilirsiniz.Açılan sayfada karşınıza aşağıdaki resimde göründüğü gibi  ” yurtiçi gönderi sorgulama” ve “yurtdışı gönderi sorgulama” olmak üzere iki seçenek çıkacaktır, kargonuzun durumuna göre birini seçmelisiniz. Yurtiçi gönderilerinizi gönderi kodu ile,fatura numarası ile,ambar tesellüm numarası ile veya çağrı no ile sorgulamanız mümkündür.Sorgulama yapacağınız seçeneği seçerek gerekli bilgileri girdikten sonra sorgula butonuna tıklayarak işlemi tamalayın. Böylece durumunu merak ettiğiniz kargo ile ilgili bilgilere anında ulaşmış olacaksınız.

Yurtiçi Kargo Gönderi Sorgulama İçin Tıklayın.

yurt içi


Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL