Wirofon Borç Sorgulama

Yazar: Emre Telefon Borç Sorgulama

Wirofon evinizde kullandığınız ev telefonunuzdaki tarifelerinizi internet üzerinden arama yapmalarda kullanmanızı sağlayan bir Türk Telefom servisidir. Wirofon ile ev telefonunuz için kazandığınız hediye dakikaları ve ücretsiz konuşma saatlerinide kullanabilirsiniz. Wirofon ile sadece sesli konuşma değil aynı zamanda görüntülü de konuşabilir ve mesajlaşadabilirsiniz.

Wirofon ile ister yurt dışında ister yurt içinde Wi-fi veya 3G internet bağlantısı olan her yerden ev telefonunuzdaki tarifeleri kullanabilirsiniz.

Wirofon hizmeti alan Türk Telekom aboneleri online olarak Wirofon ile ilgili tüm bilgilere erişebilirler.

Wirofon Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Türk Telekom tarafından sizlere sunulan Wirofon hizmeti için yapacağınız Wirofon borç sorgulama ile beraber bu konudaki diğer bilgilerede ulaşabilirsiniz. Wirofon ile ilgili borç sorgulama veya diğer işlemlerinizi yapabilmeniz için abonelik bilgilerinizle birlikte bir üyelik oluşturmanız gerekmektedir. Hemen bir üyelik oluşturmak ve Wirofon kullanmak için tıklayın. Açılan sayfada cep telefonu veya bilgisayarınız için Wirofon uygulamasını indirme seçenekleri çıkacaktır. Bunlardan istediğinizi seçerek indirme işlemini gerçekleştirdiğinizde uygulamayı açın ve ‘Hesap Oluşturmak İstiyorum’ seçeneğine tıklayın. Hesap oluşturmak için sizden istenen abonelik bilgilerinizi eksiksiz ve doğru şekilde girdikten sonra onaylayın. Üyelik işleminde verdiğiniz cep telefonunuza bir aktivasyon kodu gelecektir bunu uygulamaya girerek üyeliğinizi gerçekleştirmiş olacaksınız. Wirofon borç sorgulama işlemi yapabilmek için aşağıdaki adrese tıklayınız.

Wirofon Borç Sorgulama açılacak sorgulama ekranında aşağıdaki gibi üyelik giriş alanı gelecektir.

wirofon borç öğrenme

Bu ekranda Wirofon kullanıcı adınız ve şifrenizi yazdıktan sonra Giriş Yap deyiniz ve artık borç sorgulama ve diğer işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bunada Göz At  Vodafone Borç Sorgulama

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL