Vodafone Bakiye Sorgulama

Yazar: Emre Bakiye Sorgulamaları

Vodafone faturalı veya faturasız hattınızın kullanım bilgisini, bakiyesini sorgulama işleminin nasıl yapılacağını okuyarak kalan dakikalarınızı öğrenebilirsiniz.

Tarifeleri, paketleri ve serbest kullanım seçenekleriyle tanıdığımız Vodafone’un bu tarifeleri, bazen kendimizi kaptırıp paket aşımı yapmamıza ve ay sonunda yüksek meblağlarla karşılaşmamıza sebep oluyor. Bu yazımızda Vodafone operatörünüzdeki faturalı veya faturasız kullanmış olduğunuz hattınızın kalan bakiye veya kullanım bilgisini nasıl sorgulayacağınızı öğrenerek yetersiz geliyorsa bütçenizi yükseltebilir, fazla geliyorsa kullanım şeklinizi veya tarifenizi değiştererek bütçenize ufakta olsa katkı sağlayabilirsiniz.

Genel olarak operatörler paketsiz veya tarifesiz kullanan kullanıcılar için telefon konuşmasını sonlandırınca bildirim şeklinde kullanıcıyı bilgilendirirler ancak birçoğumuz bunu dikkate almayız veya yanlışlıkla kapatarak göremeyiz. Kalan dakikalarınızı daha düzgün kullanabilmek ve gereksiz kullanımın önüne geçebilmek için bakiye sorgulama işlemini öğrenip düzenli bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

 Vodafone Bakiye Sorgulama nasıl yapılır?

Kalan bakiye/dakika sorgulamanın farklı yolları mevcut, gelin hepsini tek tek inceleyelim;

  1. *123# kombinasyonunu tuşlamak,
  2. 7501’i arayıp bilgi almak,
  3. 7501’e BAKIYE yazıp kısa mesaj atarak bilgi sahibi olmak,
  4. Vodafone online işlemler‘den gerekli bilgileri girerek sorgulama yapmak.

şeklindedir. Vodafone operatörüne borcunuz var ve sorgulamak istiyorsanız daha önce yazmış olduğumuz Vodafone Borç Sorgulama yazısını okuyabilirsiniz.

Vodafone Paket Sorgulama nasıl yapılır?

Vodafone paket sorgulama ücretli mi? şeklinde gelen sorulara istinaden ister faturalı kullanın, ister faturasız… Hem tarifenizden dolayı sahip olduğunuz dakika, sms veya internetin bakiyesini, hem varsa kampanya, mesaj veya internet paketinizle sahip olduğunuz hakların bakiyesini ücretsiz bir mesajla öğrenebilirsiniz. Dakika, paket, kullanım bilgisi sorgulamak için aşağıdaki adımları ücretsiz uygulayabilirsiniz.

Paketinizde bulunan dakika, SMS, MMS ve internet haklarınızın kalanını bir arada görmek istiyorsanız,OZET yazıp 7000‘e ücretsiz bir mesaj göndermeniz yeterli.

Bunun haricinde paketlerinizde ne kadar dakika, SMS, MMS ve internet kaldığını detaylarıyla ayrı ayrı görmek istiyorsanız, o da çok kolay!

  • Paketinizde ne kadar TL kaldığını öğrenmek için TL,
  • Paketlerinizde ne kadar dakikanız kaldığını öğrenmek için DK,
  • Paketlerinizde ne kadar SMS hakkınız kaldığını öğrenmek için SMS,
  • Paketlerinizde ne kadar internet hakkınız kaldığını öğrenmek için INTERNET SORGU,
  • Paketlerinizde ne kadar MMS hakkınız kaldığını öğrenmek MMS SORGU yazıp 7000‘e ücretsiz sms gönderebilirsiniz.
Bunada Göz At  Antalyakart Bakiye Sorgulama

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL