Tüvtürk Randevu Sorgulama

Yazar: Emre Genel

Ülkemiz trafik kanununa göre her aracın belli tarihlerde muayeneden geçmesi zorunludur. Aracınızın muayenesini yaptırarak, çevreye zararı azaltın ve trafikte daha rahat gezin. Yasal olarak zorunlu olan araç muayenesini Tüvtürk Muayene İstasyonlarından yaptırabilirsiniz. Türkiye’nin her şehrinde Tüvtürk araç muayene istasyonu bulunmaktadır. Bazı büyük şehirlerde araç muayene istasyonları birden fazla olmaktadır. Araç muayenenizi yaptırmak için randevu almanız gereklidir. Randevu alarak beklemek zorunda da kalmazsınız. Araç muayenesiyle ilgili daha fazla bilgiye Tüvtürk Muayene İstasyonunun resmi web sitesinden ulaşmanız mümkündür. Randevu işlemlerinde çoğu hizmetlerin online randevu sistemi bulunmaktadır. Tüvtürk’te de online muayene sistemi bulunduğundan internet üzerinden kolayca randevu alabileceksiniz.

Araç Muayene Randevusu Nasıl Alınır?

Araç muayene randevusu tamamen ücretsiz olarak Tüvtürk web sitesi üzerinden alınabiliyor. Randevu alırken girmeniz gereken birkaç bilgi olacaktır. Tüvtürk web sitesine randevu almak için girdiğinizde karşınızda şöyle bir sayfa açılacaktır.

Araç Muayene Randevusu Nasıl Alınır

Açılacak olan bu sayfada ilk olarak araç tipinizi ve aracınızın plakasını girmeniz gerekiyor ardından devam diyerek randevu bilgilerini, istasyon ve saat bilgilerini, araç ruhsat bilgilerini ve kişisel bilgilerinizi girdikten sonra randevu alma işleminiz gerçekleşecektir. Hemen Tüvtürk muayene randevusu almak için aşağıdaki alana tıklayınız.

Araç Muayene Randevu Alma randevu almak için tıklayın.

Araç Muayene Randevusu Nasıl İptal Edilir?

Almış olduğunuz randevuyu farklı güne almak saatini değiştirmek istiyor ya da iptal etmek istiyorsanız 0850 222 88 88 numaralı Tüvtürk çağrı merkeziyle iletişime geçebilirsiniz.

 

Bunada Göz At  T.C. KİMLİK NO İLE ADRES KAYDI SORGULAMA

Yorumlar

  • best54

    iptal etmeside ayrı bir dert iptal etmesen başka dert bilmekte yarar var

  • Gürhan

    hocam benim araç muayenesi 1 hafta önceydi. geç muayene ettirsem bir ceza öder miyim ? teşekkürler

  • Feride

    merhaba eşim 2 gün sonraya randevu almış. fakat kendisinin işi çıktı. onun yerine ben götürebilir miyim ? bir sorun olur mu?

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL