TürkNET Adsl Fatura Sorgulama

Yazar: Emre İnternet Borç Sorgulama

Yapılan tüm sorgulama işlemlerinin internet üzerinden olduğu şu dönemde bir internet firmasının fatura sorgulaması da yine internet üzerinden yapılır. TürkNET Adsl Fatura Sorgulama işlemi yönlendireceğimiz resmi site üzerinden Kullanıcı Adı ve şifre girilerek gelen menü üzerinden yapılır

TürkNET Adsl Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

TürkNET Adsl Fatura sorgulama ve ödeme işlemlerini yapabilmek için TürkNET abonelik bilgilerinizi bilmeniz gerekmektedir. TürkNET Adsl Fatura sorgulama işlemine başlarken bu bilgileri karşınıza çıkan ekrana doğru bir şekilde girerek Online İşlem Merkezi ile birlikte TürkNET Aboneliğinize ilişkin tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Online İşlem Merkezi ile yapabileceğiniz işlemleri özetleyecek olursak; Kota sorgulama, Kota bilgisi, Fatura sorgulama ve ödeme, Paket değişikliği ve daha birçok işlemi bu sistem üzerinden yapabilirsiniz. TürkNET Fatura Sorgulaması için yönlendireceğimiz bağlantıda sizi aşağıdaki gibi bir ekran bekliyor.

TurkNET-Adsl-Fatura-Sorgulama

Kullanıcı Adı ve Şifrenizi bilmiyorsanız 0850 288 80 80 numaralı Sesli Yanıt Sistemi üzerinden, hizmeti aldığınız telefon numarasını girerek, Kullanıcı Adı ve Şifrenizi SMS olarak cep telefonunuza gönderimini sağlayabilirsiniz.

 TürkNet Fatura Sorgulamak İçin Tıklayınız!

Bunada Göz At  Vergi Borcu Sorgulama

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL